SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

techniczne podciaganie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 364
siemanko mam pytanie do was forumowicze :P czy techniczne podciaganie <czyli jak sie podciagam 3 serie silowo a 4 serie w podciaganiu robie technicznie to znacy ze wyma****e nogi w przud i ciagne do gory czy to ma wogole sens ?? bo inaczej 4 seri nie zrobie jak tylko technicznie:P pomocy

Ćwicz......idz dalej......bądz MISTRZEM

http://forum.strong4u.pl rowniez dobre forum

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Jeżeli tylko w 4 serii i pewnie dopiero na koniec tej serii, to myślę że nie zaszkodzi Tzw. Powtórzenia wymuszone

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 364
stram sie wlasnie robic silowo ale na wymuszone staram sie wycisnac z siebie wszystko nie raz potrafie jeszcze wymuszonych zrobic ok 8

Ćwicz......idz dalej......bądz MISTRZEM

http://forum.strong4u.pl rowniez dobre forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2580
grunt to wolno się opuszczać (przynajmniej dwa razy wolniej niż ruch w górę), wtedy na pewno nie zrobisz 8 wymuszonych.
Pozdrawiam

Auch der Schmerz ist Gottes bote /
take the time, do it right

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Nie chodzi o to jak się podciągać by nie dokończyć serii ale o to, czy zrezygnować z jednej serii w której czasami nie daje rady już się podciągnąć. Jednak masz rację, opuszczać należy się w miarę wolno ale to chyba instynktowne Jakbym się opuścił szybko to chyba wyrwałoby mi łapy ze stawów

Autorze - skoro robisz 8 powtórzeń wymuszonych to to nie tyle co powtórzenia wymuszone, a brak wiary w siebie Po prostu możesz więcej, ale tego nie wiesz Chyba, że to 8 to ruchy oszukane...

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 364
nom musze popracowac nad tyym chyba ale opuszczam sie bardzo powoli :P a gdy juz wiem ze sie nie podciagne podciagam sie do polowy i trzymam ile mam sily az sam sie nie opuszcze : czy to mozna cos tekiego stosowac?? czy warto?? to ma to sens prosze opomoc:)

Ćwicz......idz dalej......bądz MISTRZEM

http://forum.strong4u.pl rowniez dobre forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2995
wedlug mnie ma sens, sam tak robie dodatkowo dowalam miesnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
podciagac powinienś sie stale technicznie; natomiast jeżeli nie jestes w stannie wykonac zakładanej ilości powt. to poprostu pomagasz sobie -jakby niejako ujmując ciężaru- np. nogami o podporę z tyłu ustawioną[stolek itp.]

moim zdaniem zbyt wolne opuszczanie także przeszkadza- tracisz sily i niepotrezbnie zwiekszasz intensywnośc.
opuszczasz sie z czuciem a nie tak aby to trwało przez kilka sekund- mięśnie maja byc stale napięte, ruch kontrolowany; nic wiecej w kwesti szybkości ruchu powrotnego, jak i pozytywnego nie potrzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 364
nom ja za wolno tez to sie nie opuszczam ale staram sie kontrolowac ruch jaki wykonuje podczas cwiczenia a nie jak co nie ktorzy podciagnowszy sie opuszczaja sie bezwladnie niszcza przedewszystkim stawy:( co pozniej moze odbic sie w dlaszym cwiczeniu:):P a macie moze jeszcze jakies cwiczenia szczegolnie dobre na najszerszy??


ja robie tak:

podciagam sie na drazku 3 serie silowo po 12 razy <czasem wiecej> pozniej 4 serie robie ile dam rady silowo a pozniej z wymachami nog zeby sobie pomoc


nastepnie;
ide na maszyne i sciagam na waskim chwycie do klatki robie czasem 4 czasem 3 serie po 8-10 powtorzen

nastepnie:
opad tulowia i podciaganie sztangi do brzucha <moim zadaniem b.dobre cwiczenie> 4 serie

a na koniec staram sie jeszcze podciagnac ile dam rady:P
a po najszerszym robie biceps::)

biceps;
na modlitewniku
3 seie oboracz 6-8 powtorzen

jednororacz naprzemiennie mlotkowy 4 serie po 14- 14 powtorzen

nie raz to juz wystarcza a dodatkowo robie czasem ma modlitewniku jednoracz styl mlotkowy <po wyciskaniu oboracz> i co jakis czas zmieniam kolejnosc cwiczen i jak jest na tyle cwiczen to cale cwiczenie:)




i jak oceniacie ten jeden dzien treningu??

Ćwicz......idz dalej......bądz MISTRZEM

http://forum.strong4u.pl rowniez dobre forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 364
halo

Ćwicz......idz dalej......bądz MISTRZEM

http://forum.strong4u.pl rowniez dobre forum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
ale powiedz po co te kombinacje, 2 ćw. na najszerszy wlaściwie wystarczają, wiecej, jeżeli chcesz wykonywac to możnaby przetrenować nieco inne obszary plecow; np. prostowniki, czworoboczne
a na biceps tym bardziej 2 wystarczają- tylko aby nie były obydwa izolowane.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co dalej?? Sugestie i poprawa - masa!

Następny temat

trening do oceny

WHEY premium