SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

teść bold tren metka i wino pierwszy duży cykl

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1839

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Waga

96

Wzrost

180

Obwód ramienia

43

Obwód klatki

115

Obwód uda

63

Obwód talii

90

Staż na siłowni

14 lat z wielkimi przerwami

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

białko około 2,5g/kg węglowodany około 4g/kg tłuszcz około 1g

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

kilka przeważnie teść plus metka lub teść plus wino. Ostatni teść tren i winstrol

Opisz swój plan treningowy

3* w tygodniu

Cel cyklu

czysta masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

teść tren i wino 2 miesiące temu

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

12

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycia

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klatka 190 martwy ciąg 230 przysiad 220
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4898
Witam!
Co myślicie o cyklu
1-12 enan 500mg co 4 dni
1-12 bold 400mg co 4 dni
1-8 tren hexa 76mg co 2 dni
1-6 metka 50mg
7-12 winstrol 50mg

Co ile czasu i po ile hcg.
Co na osłonki.
Czy coś zmienić?
Środki teść galenika
parabolan 76mg
bold alpha lub phenom
metka alphabol
wino strombafor
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4898
trening jest 4-5 razy w tygodniu... Zazwyczaj będzie 5. A więc nie aż tak źle. A coś na osłonę wątroby? Co najlepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Na dwa miesiące to bez sensu było robić przerwę, trzeba było zmostkować. Cykl ogólnie do niczego. Bold za krótko, tren za krótko, wino za krótko, zejście z 3 środków na raz = mega spadki. Jeżeli z tymi środkami to widzę to tak:

1-6 meta
1-6 enan (mniejsza dawka)
7-18 enan (podbicie dawki po zejściu z mety)
1-16 bold
1-12 hexa
13-20 wino

HCG w 6-tym i 13-tym tygodniu po ampie rozbitej na 5 iniekcji e2d, potem na odblok zaczynasz dzień po ostatnim strzale testa i bijesz również 5x1000iu e2d a dobę po ostatnim winie clom po 50mg na noc przez 4 tygodnie.


Zmieniony przez - KruQ w dniu 2014-05-06 22:48:24

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4898
Ok... Ktoś jeszcze się wypowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
wez sie za treningi 3 x w tyg to troche malo na bombie

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
taki trend panuje
cel: masa a 3 treningi week
3 razy to mozna w okresie roztrenowania chodzić na siłkę. Milion środków w duzych dawkach a trening jak u panienki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
I pewnie pon. klata biceps śr. plecy triceps pt. nogi barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1907 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36081
cykl dobry obys go wykorzystal jak należy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4898
W trakcie cyklu trening 4 razy w tygodniu będzie. Plus zdarza mi się czasami pójść piąty raz... Ale niestety na więcej nie mogę sobie pozwolić. A bardziej chodzi mi o.to czy cykl może tak wyglądać czy jeszcze coś zmienić...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94326 Napisanych postów 364261 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668583
ja bym przemyslał ten cykl bo jak nie masz czasu na treningi to sam test i tyle,nie wykorzystasz potencjału tych srodków trenujac jak na suplementacji kreatyna,środki źle pokończone schodzisz z 3 srodków na raz,przesuń testa o min dwa tyg za bolda i wino dwa tyg za testa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4898
Teścia juz kilka razy w życiu brałem. Wcześniej barśrodki.kupialem się na wynikach siłowych. Teraz trenuje pod kątem sylwetki i zależy mi na suchej masie... Treningu póki co nie jestem w stanie częściej robić bo za dużo pracuje .A chciałem w końcu się przekonać jak działają inne środki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
To możesz je testować pojedynczo, bo faktycznie przy takim systemie treningowym to bez sensu taka bomba.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Operacja na gino, Wielkopolska

Następny temat

Przedłużenie cyklu.

WHEY premium