SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tatuaz a uszkodzenia mechaniczne

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12445

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2245
witam,mam tatuaze na przedramionach i takie jest pytanie gdybym trenowal mma to mialbym czeste kontakty z mata,czy tatuazu bym przez to nie zetarl ? w wakacje podczas bujki gdy sie wywroiclem kawalek dziarki sie zdarlo na ramieniu ? czy sa jakies sposoby by oto zadbac ? mam ja ta dziarke na przedmioranach ok 1.5 roku..
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 687 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8850
O macie ? Mysle ze nie .... Jak bys wywracał sie na cos typu asfaltu to tatu poleci razem ze skórą...

Odbji SOG'a

Motocykle to nie wszystko...ale bez nich wszystko jest niczym....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na macie nie zetrzesz nic , w ogóle skąd taki pomysł , jak uszkodzisz skórę dogłębnie to co innego bo wtedy się uszkadza też tatuaż i skóra musi się zrosnąć co za tym idzie powstaje blizna .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
O mate też można się zatrzeć - na stopach, łokciach, kolanach, i w paru innych miejscach tak, ale na przedramionach? Nie wiem co byś musiał robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13190
sam robię tatuaże, mam delikatne pojęcie o tym. Więc tak tatuaż goi się 14 dni po miesiącu jest już całkowicie zagojony. Nie mam możliwości utraty kolory przez obtacie skóry. Kiedy się wywróciłeś napewno zdarłeś skórę do "mięsa" wiec razem z pigmentem. Ja praktycznie co tydzień podczas golenie zacinam się do krwi na dziarce i dalej kolor jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AsweS masz jakieś pojęcie o usuwaniu tatuażów ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2245
np pady na mate na przedramione albo walka w parterze moze uszkodzic przez otarcie skory o mate tatuazy przeciez...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja nigdy nie uszkodziłem , musiał byś parę warstw skóry zetrzeć .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2245
ok dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
znajdz sobie w google takich zawodnikow jak np. Jeff Monson, Evangelista Cyborg Santos czy chocby Michał Materla czy Daniel Dowda - oni sa ostro podziabani i trenuja od dawna na macie, no i nie widac jakis strasznych obtarc i uszkodzen ich malunków ;)
1

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 521 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2245
:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol brzucha pomocy

Następny temat

Zapalenie ucha po pęknięciu błony pytanie.

WHEY premium