SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

targi Opole Sport Fair 31.05.-01.06 NOCLEG I TRANSPORT - II

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3556 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25680
Panowie tez wyglądają na zachwyconych.

A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html

Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html

But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Dziekuje wszystkim :)
milo bylo Was poznac i 'do nastepnego razu' ;)

e:
aha, jakby sie ktos martwil to czikitka rowniez odstawiona na dworzec cala i zdrowa


Zmieniony przez - Seewy w dniu 2014-06-02 14:48:23

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Bylo elegancko jak zwykle pod bandera SFD my w drodze do Wawy, teraz przerwa na obiad

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
Dotarłam cała i zdrowa. Seewy jest mistrzem w obliczaniu ile czasu potrzeba na dojazd, przesiadka do busa poszła na styk; ani czekania, ani spóźnienia
Było extra. Najfajniejszy dzień dziecka jaki mnie spotkał do tej pory. Tylko zaspałam na atrakcję "Pobaw się ze mną tato"
Świetnie było poznać tylu użytkowników forum i poczuć atmosferę jaka panuje pomiędzy ludźmi których łączą podobne pasje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
Własnie odstawiłem Emila i dotarłem do domu. Dzięki wszystkim za udział i pomoc przy ogarnianiu imprezy. Cziki, jaki wynik na pomiarze u Tadzia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336125
czikita007

Świetnie było poznać tylu użytkowników forum i poczuć atmosferę jaka panuje pomiędzy ludźmi których łączą podobne pasje.


nie wiem jak tak faktycznie z tymi wrażeniami
bo rano, przy śniadaniu cała ekipa wyglądała raczej słabo


aaaa .....i
dziękuję Cziki i Kebuli prezent
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1451 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31117
Ja właśnie dotarłem do domu, miło było mi poznać wszystkie panie

Właśnie się wybieram na trening, trochę mi się nie chce, ale przysiady same się nie zrobią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
ja też dotarłam. i z ciekawostek przyrodniczych- zgubiłam moją pracę licencjacką .
Bull, nie ma za co
ale mojego buziaka to mogłeś zasłonić. do kozaków nie należę, ale przy chłopakach tak mnie onieśmieliło, że nie wiedziałam, jak mam na imię ^^

Zmieniony przez - kebula w dniu 2014-06-02 19:43:18

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Witam
Miło było poznać
Sobotni wieczór był tak udany, że do pionu w niedzielę ustawiłem sie koło 14tej, stąd moja nieobecność na drugim dniu targów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
No koleżanka by mogła napisać parę miłych sów o mnie, dobrze wie która




Ja to myślę że dla niektórych dziewcząt była najważniejsza fotka z Iron Gripem

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nieoczekiwane efekty

Następny temat

Walka z wiatrakami (i tłuszczem!)...

WHEY premium