SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tania dieta dla ektomorfika

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 27
Witam
Mam prośbę o ułożenie dla mnie diety. Mam 177cm i 61kg w wieku 17lat. Wyglądam nie najgorzej, ale i ideałem nie jestem. Nie mam pieniedzy na wyszukane diety, suplementacje i czasu na liczenie kalorii. Jem co popadnie a z racji duzego metabolizmu nie widac tego po mnie. Niestety miesnie tez nie rosną . Powiedzcie, proszę, co mam jesc dużo, a czego unikac jak ognia, a ja sobie juz. poradze. Moge dodac, ze mieszkam na wsi i mam dostep do jaj, pomidorów czy ogórkow, jablek i winogron (w lecie). Oprocz tego chodujemy kroliki i boilery, wiec wiekszosc miesa pochodzi wlasnie z tych zwierząt a takze wiepszowina od czasu do czasu. Jem duzo kanapek z chleba przenno-zytniego (bo mamy tani dostep do niego) oraz ryżu bo lubie ;p. doradzcie co wyrzucic i czym zastapic.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 98
Zacznij od sprawdzenia dziennego zapotrzebowania na kalorie. W celu zwiększenia masy do otrzymanej wartości trzeba dodać przynajmniej 300kcal.

Sprawdź jak zacząć skutecznie budować masę - http://wzrostmasy.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 27
Na tym kalkulatorze
http://zdrowezywienie.w.interia.pl/zapotrzebowanie.htm
wyszło mi 3323 kilokalorii , czyli mam jeść ~3620kcal.
To ile ja mam tego jeść, żeby do tego dostarczać odpowiednio białko? Bo wydaje mi się że to dużo patrząc po innych tematach. W sumie nigdy sobie nie liczyłem ile jem dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Poczytaj sobie ten temat jak chcesz nie drogo dietę ułożyć :https://www.sfd.pl/Mały_portfel_a_dieta_Poradnik_-t1057692.html# 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 352 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17351
głowa świni ugotowana wystarczy ok 4000 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191493
Misiooo
głowa świni ugotowana wystarczy ok 4000 kcal


Co ma ten post wnosić tutaj ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 202
"suplementacje i czasu na liczenie kalorii"
na suplementacje rozumiem, ale czasu na liczenie kalorii, po prostu Ci sie nie chce i zajrzales na gotowe
poczytaj, pomysl, rozpisz diete i wrocimy do rozmow

Zmieniony przez - massiwo w dniu 2015-02-12 19:49:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomidory z puszki redukcja

Następny temat

schabowe z kurczaka

WHEY premium