SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

takie tam

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7493
Witam wszystkich nalogowcow i nie tylko. Jestem na sfd od dawna ale dopiero teraz zaczalem sie troszke udzielac. Nie jestem super wyksztalcony na temat SA wiem tyle co z wlasnego i kolegow doswiadczena i to co sie czytalo troche. A i sfd tez sporo pomoglo. Chcialem tylko powiedziec by pamietac ze kazdy organizm jest inny i branie sterydow robi sie na wlasna odpowiedzialnosc. Jest to pewnego rodzaju test( by sprawdzic co dla mnie jest najleprze, jaki srodek i jak zareaguje) czy cos takiego. Ja nabralem sie dosc sporo tego shitu :) Niestety nie cwicze i nie biore teraz bo mialem male problemy z sercem i nabawilem sie nadcisnienia ktore mam do tej pory(pare miechow) Wiec trza uwazac. I nie sciemniam. Fakt ze z moich znajomych to tylko mi sie trafilo. Mozliwe ze i ja gdzies popelnilem blad. Moze mialem slabszy organizm. Nie wiem nie wnikam juz w to :) pozdrawiam i sorry za bledy :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
cze

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
?

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
Witam wszystkich nalogowcow i nie tylko. Art nie potrafisz tego zrozumiec ? za duzo koksu lol

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w jakim wieku zaczales brac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 620 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7493
odpowiedz: 20 lat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

40 tabow???

Następny temat

Cykl - pare pytan

WHEY premium