SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

taki nowy cyklik

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59
Wiec wczesniej mialem 4 kuracje z tescia omki,metki,teraz zmadrzalem i nie chce juz wody pompowac tylko zrobic jakies miesnie.Moja waga 125kg.Planuje Cykl 4 m-ce.Juz miesiac on trwa prolongat 400mg tygodniowo,meta 20mg dziennie,mam jeszcze 400tabsow vinstrola,i 15 deki greckiej.Sprawa jest taka ze mialem duze spadki,przez ten miesiac buzunku odrobilem polowe tych spadkow,i mam pytanie kiedy deke wlaczyc,teraz juz?czy poczekac az wroci?Bo niby deka sie dlugo rozkreca sam juz nie wiem,a i jeszcze jedno chodzi mo o sile w tym cyklu

Pozycz mi 2 zlote,ja ci jutro o tej i o tej...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Spadki, chęć szybkiego nadrobienia, bezmyślnie zaplanowany cykl i depresja! Wybacz jak dla Mnie Jesteś ofiarą własnej głupoty!

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59
krzykacz dzieki bardzo,naprawde mi pomogles i odpowiedziales na moje pytanie tresciwie

Czy ktos odpowie mi na moje pytanie czy tylko kazanie uslysze?

Pozycz mi 2 zlote,ja ci jutro o tej i o tej...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
sprawaiasz wrażenie osoby uzależnionej od saa więc się ogarnij i zastanów póki nie jest za późno i pamiętaj ,że zdrowie jest ważniejsze niż te kilka cm w łapie które i tak kiedyś "polecą"
więcej chemii nie znaczy lepiej ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
dodanie deki juz tu chyba nic nie da.mowisz ze ciagniesz tescia 400mg juz miesiac razem z meta(czyli jestes ok. w 4 tyg cyklu).za jakis tydzien skoncz mete i ciag dalej tescia prolo tak do osmego tyg.nastepnie zamien prolo na propionat testosteronu 100mg co 2 dni i dodaj to dego winko 30mg na dzien i zrob dobre odblokowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Po mecie wins (400tbl) bo napewno całość łyknie - raczej nie jest dobrym rozwiązaniem!

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
dolacz deke juz teraz, 1amp co 3-5dni, jak ci zostanie 5strzalow to zacznij jesc winko tak okolo 30mg dziennie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 59
teraz jest 6 tydzien cyklu,i dawki sa takie 3ml prolongata/2 razy w tygodniu,meta 25mg dziennie,deka 2ml/2 razy w tygodniu,i mam pytanko ile czasu jeszcze na vinstrola czekac jesli mam go 400 tabsow?

Pozycz mi 2 zlote,ja ci jutro o tej i o tej...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stanazolol ups XXIV

Następny temat

wino

WHEY premium