SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

taki maly plan:D

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 105 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 841
a więc tak
182cm 65kg wagi
dietke zrobmy zeby troche przytyc.

rano: zawsze jem 3 jajka do tego chlebek z serkiem:D, kakao bardzo duzo kubek ( mam taki 500ml:D), do tego chlebka pomidorek i ogoreczek, i chlebek z malsem orzechowym ejden kawalek:D

potem cos zjem jakis twarog albo cos , drozdzowke czy co tam wpasdnie w lape:D

obiadzik: ziemniaczki , z jakims mieskiem ( kurczak , schab) do tego pije maslanke, jakas tam mizeria czy sorowka jeszcze

kolacja- znowu 3 jajka , i to samo co rano w sumie

oczywiscie w przerwach sobie podjadam , w sumie nie dbam o diete bvo ejst trudna jak nic do utrzymania ale to tak anrazie wystarczy? pewnie nie:D

mam 17 lat jak co , dzieki za odp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
zacznijmy od tego, ze dales to w złym dziale...a co do diety - to jest zła, jezeli podales ja do oceny. 4 posilki + podjadanie, to stanowczo za malo...jestes chudy, mwiec musisz jesc czesto co 2-2.5h, 6-7 razy dziennie, wlacz do diety: makaron, ryz, kasze , chleb razowy, tunczyk, ryby, drob, twarogi, itd. itp.

poczytaj podwieszone tematy w dziale "odzywianie" i uloz pozadna dietke
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mała sonda na temat spalaczy!!!

Następny temat

cykl do oceny

WHEY premium