SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tłuszcze...te złe

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1206

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1427
Mam pytanko.Jaka jest dopuszczalna,nieszkodliwa ilosc tłuszczu nasyconego w diecie??Uwielbiam produkty mleczne i to mnie gubi..Czy spozywanie powiedzmy 10 g.tłuszczu nasyconego(przykładowo jeden jogurt nat.,jeden serek wiejski)przy diecie 1500 kcal jest ok??

Wiem,że tłuszczy nienasyconych ( w oliwie czy orzechach)nie ma sie co obawiać,no ale te nasycone wskazane nie są....


jak to z tym jest,prosze o opinie:D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 159 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5247
Hehe czego to ludziom się nie wmówi: dobre i złe tłuszcze
A tak poważnie to zależy od typu odżywiania jaki stosujesz. Na pewno jednak nie umrzesz od jednego serka

"Wszyscy ludzie są tacy sami, chcą szczęścia i nie chcą cierpieć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
30% tłusczy w diecie spokojnie moga stanowić nasycone , wkoncy te też sa nam na pewiem sposob potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 406 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7315
1/3 tłuszczy w diecie powinna być z nasyconych

Gdy ci czarny kot przebiegnie drogę nie myśl, że to pech... chyba, że jesteś myszą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 210 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3880
Niezbedne Nienasycone Kwasy Tluszczowe, czyli NNKT nazywa sie dobrymi tluszczami ale to nieznaczy ze nasycone sa zle. jw
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaginione węglowodany

Następny temat

Gdzie kupić cyrkiel kabłąkowy?

WHEY premium