SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

tłuszcze nasycone

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam wszystkich
dzis, robiac posiłek, przyszła mi jedna rzecz do głowy, mianowicie załóżmy, że tłuszcze nienasycone nie istnieją wogóle i nie ma ich źródeł (to tak czysto teoretycznie )I mamy do wyboru układając dietę spożywać tylko tłuszcze nasycone (załóżmy, że zgodnie z przyjętymi proporcjami jak to czynimy przy układaniu diet) lub wyeliminowanie (no całkiem się nie da, wiadomo), może trafniej będzie -obniżenie do minimum. Jak byłoby korzystniej dla spełnienia założeń np diety masowej?? Wiadomo, że tłuszcze nasycone powodują podniesienie cholesterolu, jednak brak tłuszczy powoduje problemy z gospodarką hormonalna, więc?
proszę o wyrozumiałość, jeśli ktoś potraktuje to jako głupie pytanie, ale bardzo mnie to ciekawi chociaż to abstrakcja, proszę speców o wypowiedzi
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
myślę, że dieta na masę w oparciu o tłuszcze nasycone to bardzo słaby pomysł

węglowodany + tłuszcze nasycone i nadwyżka kaloryczna myślę, że właśnie taka dieta powoduje kłopoty ze zdrowiem.

jeśli chodzi o tłuszcze nasycone to są różne opinie, ale nie przy diecie na masę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Uwazam podobnie, tluszcze nasycone + spora ilosc ww nawet nieprzetworzonych o niskim ig zle moze wplynac na Twoje zdrowie.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie a bardziej prośba ! ! !

Następny temat

Imieniny kumpla, co zrobic aby szybko nie zgasnac i zeby nie stracic sily i masy??

WHEY premium