SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szybkosc !!:D

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8078
jak zwiekszyc szybkosc rak ??? znacie jakies cwiczenia na szybkosc??? nie wiem czy stosowane przeze mnie pompki z klasnieciem i walka z cieniem z chantlami sa skuteczne... prosze o odpowiedzi...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
po jeden technika po dwa siła i tyle-nic więcej nie zrobisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3329
Nie jestem jakimś specjalistą ale według mnie ta szybkość uderzenia to po prostu dobrze dynamicznie wykonywana technika, wiec jak chcesz szybciej uderzać to po prostu pracuj nad techniką.

[http://www.k-1.co.jp/vote/vote.php?vote_id=60]

Paweł Słowiński to 16 od góry, zagłosuj na dziką kartę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
nie,nie są skuteczne.
Nie wiem jak cieżkie są te hantle ale ide o zakład ze jesteś młody i że hantle mają koło 3 kilo,a to doprowadzi Cie nie do szybkich rąk,a jedynie do rozwalenia stawów.

Trenujesz gdzieś w klubie? Nie Pokazywał Wam trener żadnych ćwiczeń?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 169 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8656
Tak jak wyżej - technika to podstawa, do tego tarczowanie, sparringi, praca z workiem... czyt. normalny trening sztuk walki, szybkości przyjdzie z czasem Pompki z klaśnięciem mogą pomóc, jak masz, możesz poćwiczyć z taką specjalną gumą (ekspanderem? nie jestem pewien nazwy). Co do treningu z obciążeniami to bym nie ryzykował, źle działa na stawy Ale trening w cięższych rękawicach niż turniejowe, nie wiem jakieś 14 czy 16 oz jak najbardziej

Edit: QUEBLO mnie ubiegł

Zmieniony przez - Tyrion w dniu 2008-07-30 22:55:23

...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fedor zarobił 1.6 miliona za Affliction: Banned

Następny temat

Popek z Firmy

Wiecej