SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szybkoapomoc blagam

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12475
siema wlasnie rpzed chwila mialem cos dziwnego caly sie zaczlem rtzasc nie umialem usiedziec na miejscu serce walilo jak po***ane zmierzylem cisnienie w normnie puls 120!!:/
co sie dzieje ??
co wziasc?

"Jeśli chcesz być najlepszym, musisz zrobić coś, czego nikt inny jeszcze nie zrobił"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
a znasz nr 999????to zadzwoń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
może jakiś częstoskurcz , jeśli tak to 999
samemu mozesz nabrać powietrza do płuc zatkać nos i próbowac wydmuchiwać powietrze przez zamknięty nos - tzw próba Valsalwy czy jak sie pisało - pobudzenie nerwu błędnego następuje ...

sam nic nie bierz ...


oczywiscie podaj jeszcze czy na coś chorujesz , coś brałeś , jakiś stres , coś jadłes , czy też np dzieję sie cos niedobrego

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
hmm... ciekawie czy sie mu polepszyło
może koksisz za duzo?

Zmieniony przez - Maniek87 w dniu 2006-05-15 23:59:16

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4446 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
proszę nie nadużywać nr 999.

czy takie epizody zdarzały się wcześniej?
chorujesz na coś (nerwica?)?
zdenerwowałeś się?

Próba Valsalvy ma pewne określone wskazania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3408
120 to jeszcze nie czestoskurcz...

w zime tak mialem, siedze przy kompie az nagle zaczynam sie trzasc i robi mi sie bardzo zimno, wiec mierze tetno (120), cisnienie (135-80) i temp... 36,6... nawet nie wiecie jak sie przestraszylame ze jakas tetnica mi pekla, ale po 10 minutach juz bylo wszystko w porzadku (38') :)

Zmieniony przez - .lukasar w dniu 2006-05-16 10:37:57

Zmieniony przez - .lukasar w dniu 2006-05-16 10:39:12

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12475
co biore no biore zolafren( psychitropy)
od 1,5 tygodnia mam biegunke
poza tym nic

"Jeśli chcesz być najlepszym, musisz zrobić coś, czego nikt inny jeszcze nie zrobił"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3408
biegunke, czyli... jak czesto i jakie?

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
no - po pierwsze powinienes iść do lekarza który ci lek przepisał
poza tym po nim to prędzej zaparcia - aczkolwiek biegunka tez może być ...
od jak dawna bierzesz lek ...

tachykardia - mi się to ze złośliwym zespołem neuroleptycznym kojarzy - ale bez przesady

lukasar - się nei czepiaj - bo nei badałeś , ekg nie robiłes i nei wiesz jak wygląda akcja serca - więc podejrzewać można wszystko
a częstoskurcze powyżej 150 + kilka innych objawów to już zagr.życia

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1300
niepokój, panika, lęki, bóle, drżenie? może to tylko i aż objawy somatyczne nerwicy, depresji czy tam czegoś innego na co się leczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12475
lecze sie na schizofremie leki biore od 3 lat
jak narazie mi przeszlo ale chyba pojde do lekarza

"Jeśli chcesz być najlepszym, musisz zrobić coś, czego nikt inny jeszcze nie zrobił"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cos na przepukline

Następny temat

cieśń nadgarstka - prosze o pomoc

Wiecej