SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szyba redukcja..dobrze planuję??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 463 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21166
Witam, za kilka dni zaczynam redukcje, znam się na diecie, treningu i suplach,proszę o brak komentarzy"aero+dietka i samo zejdzie" bo to pewnie piszą goście co sami thermo speeda namiętnie wpie.dalaja a innym "rozsądne rady" dają
1)Dieta (zaznaczam ,że wiem jak trzymać dietę itd.)
-ww 2g na kg mc
-białka też 2g
-tłuszcze 1g
-dużo kawy i zielonej herbaty
2)Suple
1 t bez supli, przejście na redukcję
2-4 tydzien CLEN ostro piramida i wlaściwą dawką do końca
4-6-Thermo Speed+Tussi ostro 6-10tab dziennie TS, 6-8 Tussi + jakas polopiryna
3.Trening jak masowy+aero ok. 6 razy w tyg(w weekend rano, w tyg po południu)
6 weidera 25min ostro po każdym treningu
Nie mam doświadczenia z odchudzaniem zbytniego, mam budowę endo niby, zawsze miałem problem z grubą dupą i nogami ale nie aż tak jak kaleka jakaś po prostu grubsze...
Ostatnia i jedyna redukcja jaką robiłem przyniosła rezultaty
-15kg w 7 tyg(nie myślałem ,że to możliwe)
-nieznaczny spadek siły i masy mięśniowej
Ostro jechałem z Thermo speed i tussipectem wiem ,że pod koniec to tussi z 3 aptek wykupiłem, z kofeiną przekraczałem 1,5g spokojnie+8 tab tussi-faza była czasami ale fat schodził a ludzie mnie nie poznawali po 8 tyg ;)
Czy dobra ta redukcja??Bo nie znam się na planach redukcyjnych, ja raczej jestem"mass person" :/ Aero za mało??za dużo?? Węgle wystarczy 2g/kg mc??? Pozdrawiam! Proszę o jakieś sugestie bo muszę zrzucić po cyklu saa trochę fatu, za 5 tyg nast cykl i musze mieć jakiś zapas dziurek w pasku...



Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 97

Wzrost: 190

Obwód klatki: ok 120 nie mierze

Obwód ramienia: 40

Obwód talii: 89

Obwód uda: 65

Obwód łydki: 47

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: aha napewno tym wylicze tak samo jak wagą za 50zł :P

Aktywność w ciągu dnia: studia dzienne

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: siłka tylko

Odżywianie: lubię to czego nie mogę jeśc..

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: nie ma

Stan zdrowia: nie ma

Preferowane formy aktywności fizycznej: 5 tr siłowych+aero po tr czyli ok 1,5 h dziennie

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: thermo speed

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: TAK

Stosowane wcześniej diety: redukcyjna 1500kcal, masowa zwykle ok 5000kcal
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23
witam ja redukowałam sie wiosną i w 7 tyg zrzuciłam 13kg. biegałam 4 razy w tyg (trzeba dodać, ze rano-naczczo) po 1 godz i jadlam tussi stopniowo co jakis czas o tabletke więcej Clen próbowałam ale bardzo bolała mnie klata. Dietke też miałam rozpisaną. Chcesz robic aeroby 5 razy w tyg po 1,5h? myślę ze to za dużo, ze 30min-1h całkowicie wystarczy a reszta wydaje mi sie wporządku, choc za dobrze sie na tym nie znam, ale porównywałąm sie do swojej redukcji. Pozdrawiam

Zmieniony przez - olunia151 w dniu 2007-12-20 22:39:28

Zmieniony przez - olunia151 w dniu 2007-12-20 22:40:28

"Najgorsza ze złych, to ja..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 463 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21166
nie nie 1,5 godz to siłowy ok.60 min a aero tylko 30 min. no moze 40 jak mi sie zechce...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta prosze o ocene

Następny temat

Dieta na początek

WHEY premium