SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szukam klubu dla 13 w warszawie (ursynów)

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez jakryc z działu Grappling. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 439 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6055
Witam. Szukam klubu Bjj,LL ewentualnie Zapasów lub Judo dla 13-letniego chopaczka. Pomyślałem że warto żeby coś trenował tym bardziej ze sam wyraża chęci. A jeśli cos trenować to cos sprawdzonego.
Z chęcią poleciłbym mu sekcje Bjj na Gwardii Warszawa (okniński VT) gdzie sam chodziłem, ale tam trenują głównie starsi (szukam sekcji dla takich "bąków" w przedziale 12-15lat), a poza tym to trochę daleko.
Czy nie ma jakiegoś klubu na ursynowie?
Proszę o adresy.

DZIĘKI!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 390 Napisanych postów 3444 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18326
Gawron a kiedy wreszcie zwleczesz dupe na Gwardie?? W wakacje mógłbyś trenować.
Weź zapisz brata na Zapasy. Nie wiem gdzie ale możesz poszukać w dowolnej wyszukiwarce internetowej.

Zmieniony przez - vtserafin w dniu 2005-08-07 21:04:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 439 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6055
zawloke zawloke i to może niedługo, ale tylko na kilka treningów bo od września nie moge.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie trenowac we Wroclawiu MMA

Następny temat

Co zamiast crav magi

Zestaw 1