SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szukam boksu lub muay thai w lublinie

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 639
witam
szukam w lublinie jakiejś sekcji uderzanej (najlepiej muay thai albo bokserskiej) prowadzącej zajęcia w wakacje.zależy mi przedewszystkim na sparingach bo kondyche, siłę i jak mi się wydaje i technike mam już na w miare przyzwoitym poziomie. najlepsze dle mnie by było coś w okolicach czubów lub lsm ale jeśli będzie coś wartego uwagi dalej równierz proszę o info.
wpisujcie adres, styl i koszta treningów.
pozdrawiam i z góry dziękuję

p.s. sorry że zaśmiecam forum pisząc 2gi raz to samo ale dopiero po lektórze "wejdź tu zanim założysz temat" się zreflektowałem że mój poprzedni post odbiega od przyjętej w tym dziale normy.

pozdro.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 0
witam wszystkich z góry przepraszam jak to bylo juz o co sie pytam,jestem studentem 1 roku w lublinie i chcialbym trenowac boks tajski,mieszkam na slawinku i prosilbym o jakies informacje czy niedaleko slawinka sa wlasnie jakies sekcje.(9000510 gg ).dzieki z gory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 598 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6759
K1 Training Center, ulica kleeberga 12A, jest boks jak i muay thai.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21505
Ze Sławinka bliżej Ci do Gladio na Głowackiego - www.gladio.com.pl 

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2535
www.k1.lublin.pl boks muay - thai i wiele innych. Klub godny polecenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2
siemankoo
ja z kolei mieszkam na Czechowie,i mam pytanie czy w poblizu znajduja sie jakies kluby sportow walki oprocz boksu? ? ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 218 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2022
z czechowa nie masz daleko na głowackiego... albo paco masz na czechowie z boksem

"Nie w teorii, lecz w praktyce"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74
Treningi odbywaja sie takze na Politechnice Lubelskien, Naukowskich i Dziesiątej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 28 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 4
Fight Gym przy Kraśnickiej. Z tego co widać, najmocniejsza sekcja Muay Thai w Lublinie i macie jeszcze siłownie w karnecie bez ograniczeń gratis.

Zmieniony przez - jakub.waszczuk w dniu 2017-01-20 12:15:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

*Treningi w weekandy *

Następny temat

Kluby Bjj w Warszawie

Zestaw 1