SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sztyca i siodełko

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Hej, mam rower wheeler pro 39 tylko, że model z zeszłego sezonu. Niestety siodełko jest w nim niewygodne, wchodzi w pupe i potem w rowie boli Chciałbym zmienić sztyce (tak doczytałem, że to się nazywa na jakąś dobrą amortyzowaną i siodełko na wygodniejsze, ale nie takie wielkie, żeby nie wyglądało jak w jakimś składaku Co polecacie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 202 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1269
Witam. Ja bym polecił jazdę na rowerze ;)) Im tyłek bardziej wyjeżdżony (wyćwiczony) tym mniej boli ;))

:> ó?o:..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Sztycę amortyzowaną odpuść... Jak jesteś bogaty, kupuj fizika, jak biedniejszy Selle Royal.
A jak nie masz co z kasą robić, zawsze jest Brooks .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1272 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6663
lepiej sztywną sztyce kupić. Amortyzowana pewnie i tak za chwile ci padnie. Lepiej zainwestować w lepsze siodło.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 61
zgdazam się z Norrek



pozdrawiam:)

andzia9a9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 27086
1. Kup sobie spodenki z wkładką. Nie ma obtarć. Lepsza przewiewność i jest 5 razy wygodniej :) . Jak nie chcesz obcisłych, to można kupić "bermudy" z wkładką w środku.

2. Siodełka Selle Royal są OK. Ew. dość tanio na allegro można wyrwać żelowe gianta. Ja ostatnio kupiłem Sportourer Magnetica - kowadło 500g. Wygląda dość sportowa i co ważniejsze jest wygodne.

3. Każde siodełko musisz dobrze ustawić. Najlepiej lekko noskiem w dół. Aby ucisk na krocze był mniejszy. Ale jak przesadzisz, to za duże obciążenie będzie szło na dłonie.

4. Sztyca amortyzowana. Jedyna jaką polecę to Cane Creek – Thudbuster. Ta działa i jest naprawdę SUPER. Lepiej niż na full`u z damperem foxa :) . Tanie sztyce nie działają jak należy i szybko się rozlatują (accent za ~75zł rozleciał się w tydzień).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rugby Klub Sosnowiec! Graj w Rugby!

Następny temat

Merida vs Kross

WHEY premium