SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sztyca i siodełko

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17833
Hej, mam rower wheeler pro 39 tylko, że model z zeszłego sezonu. Niestety siodełko jest w nim niewygodne, wchodzi w pupe i potem w rowie boli Chciałbym zmienić sztyce (tak doczytałem, że to się nazywa na jakąś dobrą amortyzowaną i siodełko na wygodniejsze, ale nie takie wielkie, żeby nie wyglądało jak w jakimś składaku Co polecacie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 202 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1269
Witam. Ja bym polecił jazdę na rowerze ;)) Im tyłek bardziej wyjeżdżony (wyćwiczony) tym mniej boli ;))

:> ó?o:..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42828
Sztycę amortyzowaną odpuść... Jak jesteś bogaty, kupuj fizika, jak biedniejszy Selle Royal.
A jak nie masz co z kasą robić, zawsze jest Brooks .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1272 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6663
lepiej sztywną sztyce kupić. Amortyzowana pewnie i tak za chwile ci padnie. Lepiej zainwestować w lepsze siodło.

robie swoje, ryzyko jest Moje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 61
zgdazam się z Norrek

pozdrawiam:)

andzia9a9

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27086
1. Kup sobie spodenki z wkładką. Nie ma obtarć. Lepsza przewiewność i jest 5 razy wygodniej :) . Jak nie chcesz obcisłych, to można kupić "bermudy" z wkładką w środku.

2. Siodełka Selle Royal są OK. Ew. dość tanio na allegro można wyrwać żelowe gianta. Ja ostatnio kupiłem Sportourer Magnetica - kowadło 500g. Wygląda dość sportowa i co ważniejsze jest wygodne.

3. Każde siodełko musisz dobrze ustawić. Najlepiej lekko noskiem w dół. Aby ucisk na krocze był mniejszy. Ale jak przesadzisz, to za duże obciążenie będzie szło na dłonie.

4. Sztyca amortyzowana. Jedyna jaką polecę to Cane Creek – Thudbuster. Ta działa i jest naprawdę SUPER. Lepiej niż na full`u z damperem foxa :) . Tanie sztyce nie działają jak należy i szybko się rozlatują (accent za ~75zł rozleciał się w tydzień).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rugby Klub Sosnowiec! Graj w Rugby!

Następny temat

Merida vs Kross

injelly