SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sztuki wallki Szczytno

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 606 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10404
Witam chciałbym się dowiedzieć jakie style mozna trenować w Szczytnie ponieważ nam zamiar sie zapisać ale nie znam wszystkich opcji do wyboru , aha i najlepiej by było gdybyście pisali mi gdzie odbywają sie treningi bo muszę oblukać wszystko. Z góry dzięki.

Nie sztuką jest stawiać sobie cele, sztuką jest je realizować .

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 606 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10404
nie nie miałem nigdy styczności dlatego własnie nie chce mieszanki bo wole miec w dosc dobrym stopniu oapnowane ciosy nogami, rekoma niz umiec duzo a nie za dobrze, mysle ze wybiore kick boxing, jakos mnie najbardziej zainteresował tylko nie jestem pewien czy gdzies w szczytnie jest, dzis byłem w szkółce ale powiedziano mi ze na czas wakacji treningi sa zawieszone i zeby przyjsc na poczatku wrzesnia wiec poczekam te kilka dni i sie zorientuje co i jak. Tylko nie wiem co miałbym wybrac gdyby nie było tych uderzanych wtedy pozostaje chyba tylko KK.

Zmieniony przez - Jaros_2016 w dniu 2012-08-28 22:44:02

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 405 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24255
google google...
http://www.aikido.szczytno.com.pl/
nie znam strony ale Katana Szczytno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 176 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2326
Szczycieński Klub Kyokushin Karate

ul. Pułaskiego 35 A

12-100 Szczytno

napewno lepsza opcja od aikido...

niema ludzi NIEZASTĄPIONYCH ale sa NIEZAWODNI...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 405 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 24255
ehhe no napewno ale tak to jest jak sie dupy nie chce ruszyc :) ja podrzucilem tylko pierwsze kilka wyswietlen w google :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Policyjny Klub Sportowy ”Gwardia” Szczytno
ul. Piłsudskiego 111
12-100 Szczytno
Tel. 089 624 46 28 tu masz JUDO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
wiekszosc sportow walki masz chyba w tej gwardii z tego co sie orientuje to byl tam tez boks,kickboxing a nawet muai thai i mma chyba ,zadzwon i zapytaj kontakt ci podrzucilem.a jesli nie to karate kyokushin jest wystarczajacym sportem walki a pozatym w wiekszosci sekcji karate prowadzone sa teraz tez treningi bokserskie itp bo jak wiesz w karate np na zawodach uderzasz tylko do wysokosci szyji reka ,w glowe mozna tylko kopac.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
o dzięki chłopaki za pomoc do kazdego sog leci podsumowując jest : aikido, KK, judo, boks, mma, KB, a nawet MT fajnie tylko teraz nie wiem co wybrac, cos zeby sprawdziło sie "w zyciu codziennym" fajną opcja wydaje sie MT ew kickboxing co o tym myslicie moze wasze propozycje ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 101
Hej we Wtorki i czwartki o 18:00 jest MMA na malej salce w szkole Policji przyjdz zobaczysz moze Ci sie spodoba...
A poniedzialki i srody bodajze Ju-Jitsu.
Trener Jacek Szewczyk tel : 608 475 720

Jest jeszcze boks codziennie a o MT nic nie slyszalem.

Upgrade Yourself!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ok na pewno przyjdę zobacze jak wygladają treningi itp. jesli mi sie uda to nawet jutro z kolegą, bo tak dokladnie to myslelismy ze na czas wakacji treningi są zawieszone ( przynajmniej tak nam wytłumaczono) a okazuje sie ze jest inaczej dzięki za info.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 101
sluchaj tego ci nie powiem czy sa zawieszone bo ja wyjechalem w czerwcu ze Szczytna, i od tego czasu nie bylem na MMA.
ALe mozliwe ze ekipa przygotowuje sie do zawodow zawsze mozesz z nimi pocwiczyc.
Przyjdz spodoba ci sie walka w stojce i w parterze, no i spary.
Do Ju-Jitsu musisz sie zaopatrzyc w Kimono takze MMA, rewelka jak jestem w Szczytnie to zawsze chodze.
Zadzwon do trenera i sie dowiedz ;)
Pozdrawiam

Upgrade Yourself!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
jesli chodzi o wybor to juz sam musisz zdecydowac , a miales juz wogule stycznosc ze sztukami walki? najlepiej idz do kazdej sekcji na jeden lub dwa treningi i wtedy zobaczysz co ci najbardziej pasuje ,pierwsze trzy treningi sa z reguly darmowe wiec mozesz pierwszy miesiac sobie posprawdzac co ci pasuje i wtedy dopiero zdecyduj , a co do przydatnosci w zyciu codziennym to oczywiscie najlepszy bedzie boks lub kickboxing z uwagi chociazby na to ze malo kto taza sie po ulicy czy chodniku uzywajac jujitsu z reguly walki uliczne trwaja krotko a do tego zazwyczaj w stojce.jesli nie miales stycznosci ze sztukami walki to narazie mma czyli mix sztuk walki sobie odpusc bo to za duzo jak na poczatek ,najlepiej najpierw opanuj stojke typu uderzenia rekami i nogami a potem z czasem jak juz opanujesz technike i wyrobisz troche kondycji dorzuc wtedy parter typu jujitsu lub odrazu mma.bardzo dobrym rozwiazaniem bedzie tez muai thai z uwagi na to ze sa tam ciosy lokciami i kolanami co jest bardzo dobre w starciach z groznym przeciwnikiem nawet wiekszym z uwagi na to ze ciosy te czesto sa ciosami nokautujacymi.
pozdr.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gdzie w Ełku są treningi z użyciem miecza?

Następny temat

Gameness Team - nowy nabór 2012/13

nutloveb