SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sztuki walki krakow

temat działu:

Informator MAŁOPOLSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 784

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
witam, chcialbym sie dowiedziec jakie obecnie kluby bokserskie w krakowie polecacie? chodzi mi tez o to zeby nie bylo zbyt drogo. gdzies czytalem ze w gre wchodzi tylko wisla, wanda i uks boxing ale z tego co wyczytalem to w wandzie i uks nie ma juz klubow:/ nigdy nie trenowalem sw i wiem ze zawodowca ze mnie juz nie bedzie ale chcialbym sie troche poruszac i nabrac umiejetnosci;) mozecie cos polecic? najlepiej gdzies w okolicy starego miasta lub bronowic

aha i zalezaloby mi na tym zeby trningi odbywaly sie 2 razy w tygodniu bo na wiecej nie bede mial niestety czasu:/

Zmieniony przez - BDN w dniu 2014-04-18 19:11:26
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam dwa kluby w których ćwiczyłem/ćwiczę:
- Grappling Kraków
- GOTA
Oba prowadzą zajęcia rekreacyjne; zajęcia odbywają się na ul. Lubicz na przeciwko Dworca Głównego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
dzieki wielkie:) mowisz ze te kluby sa spoko? ceny widze ze podobne wiec git:) a czy na takich trneingach sa sparingi itp? nigdy nie cwiczylem sw wiec sie nie orientuje;) nie wiem za bardzo tez o co chodzi z tymi rekreacyjnymi zajeciami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W Gocie sparingi są, choć rzadko. Rekreacja - mam na myśli, że oba kluby nie są nastawione na wystawianie zawodników w turniejach bokserskich. Aczkolwiek, kilka osób z Grappling Kraków startuje. Są oni raczej indywidualnie prowadzeni przez trenera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
wielkie dzieki:) a nie orientujesz sie moze czy sa jakies znizki dla studentow? czy placi sie tyle ile podane jest w cenniku i kropka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie orientuję się. Dzwoń do recepcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1176 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14842
A co sądzicie o tym klubie:
fightteam.pl

??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
polecam trenujsportywalki.com
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 828 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6015
a chcesz akurat boks czy inne sztuki walki wchodzą w gre? może szkoła walki drwala która mieści się koło Hutnika

Obecny cel: wytrzymałość + redukcja
zapraszam do dziennika:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_czas_odmłodzić_ciało!_-t1094862.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poszukiwany trener personalny Kraków

Następny temat

Dobre siłownie w Nowej Hucie/okolice Pl. Centralnego

WHEY premium