SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szosówka

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1519

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 192 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11074
mam zamiar kupić szosówkę. Za 400 zł mogę dostać ostre koła na osprzęcie shimano arrow i z ramą burtona? Tylko bytanie co to za rama ten Burton?? wato za 400 zł ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 118 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1378
ostre koło? na osprzęcie? coś nie tak:D ja ma ostre i ono nie ma nic oprócz łańcucha kół korby kierownicy mostka sztycy i siodełka:D

"Pain is temporary.Pride is forever"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 118 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1378
a ten burton to może tylko naklejka... bo nie kojarze by ta firma produkowała ramy rowerowe szczególnie do szosy:D

"Pain is temporary.Pride is forever"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 192 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11074
dobra aukcja poszła. Mimo wszystko chce kupić pierwszą szosówkę... Co polecacie? nie chce wydawać majątku. Biorę pod uwagę dlatego tylko używane. Jestem laikiem. Musze po prostu przejeżdżać dzień w dzień po 30 km a nie chce, ani autobusem, ani autem. Poza tym lubię jeździć rowerem. Bedzie to dodatek do moich treningów. Co brać pod uwagę. Na rower nie chciałbym wydać więcej niz 700 zł - to mój max
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

stepper pomocy stepper kh 6002 !

Następny temat

Produkty przed i po bieganiu.

Wiecej