SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szerokość w barkach

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12773
wiem ze na powiekszenie obręczy bakowej dobre są cwiczenia na drążku szerokim nachwytem... znacie jakies inne cwiczenia ktore bezposrednio wplywaja na szerokosc w barkach... jest to bradzo wazne bo mam kompleks na punkcie szerokosci...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12773
oczywiste jest ze chodzi o pierwsze rozumienie szerokosci... to jest chyba glowny czynnik dzieki ktoremu wygladasz na duzego... Robiąc na wyciągu lepiej czuje pracy plecow (staja se bardziej ciepłe i bardzie zaczerwienione) a z barkami to nie jestem pewnien:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
a ja myslalem , ze podciąganie w szerokim chwycie idzie na szerokosc pleców xD

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Za szerokość barków odpowiadają głównie środkowe aktony, a więc wszelkie unoszenie hantli na boki. Oczywiście jednym z najlepszych ćwiczeń na rozwój obręczy barkowej jak i zarówno mięśni górnych grzbietu to podciąganie na drążku w szerkokim uchwycie. Ćwicz, ćwicz, a z czasem zobaczysz że nabierzesz szerkości.

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 209
A czy pływanie wpływa na szerokość barków ?? Słyszałem że jak się pływa kraulem(i chyba motylkiem) to się poszerzają "bary"...to prawda ?

This could be the last time, you will stand by my side....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12773
niech kto sie jeszcze wypowie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Pływanie wpływa dobrze na rozwój wszystkich mięśni. A jeśli chodzi o szerokość barków to raczej nie zbudujesz ładnej szerokości. Pływanie dobrze poprawia separacje mięśni. Mój znajomy pływa już około 10 lat i ma znakomitą rzeźbe mięśni, a jeśli chodzi o szerokość barków/pleców to jest ona średnia u niego. Pozdrawiam

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1329 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15844
Alternatywnym ćwiczeniem do podciągania na drążku jest ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie i mam właśnie pytanie do ekspertów czy ściąganie drążka wyciągu górnego podobnie jak podciąganie na drążku bardzo dobrze rozwija szerokość pleców i obręczy barkowej??

"Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć, nawyk tym, co pozwala Ci wytrwać"


Pozdrawiam,

Promass

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1271 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 13387
plywanie na rzezbe? jakos nigdy nie widzialem super wyrzezbionego plywaka. a od plywania kraulem tak jak motylem mozna sie poszerzyc w barach. nie powinna to byc podstawa ale jako mile urozmaicenie moze byc, a pozatym basen swietnie wplywa na regeneracje

doradca w AD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12773
wciąż czekam na wypowiedz jakiegos eksperta... ale chyba sie nie doczekam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1293 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7539
https://www.sfd.pl/temat38331/ - i wszystko jasne
wyszukiwarka czyni cuda

www.pajacyk.pl - Kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 368 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6388
Plywanie na rzezbe nie jest najlepsze. Polecam maraton!=]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zakwas czy przepuklina?

Następny temat

Prosze o ocene planu

WHEY premium