SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szermierka Lublin wynajmę trenera

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 24 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 655
Witam, od jakiegoś czasu staram się wynająć trenera do prowadzenia lekcji z szermierki sportowej, jednak bez powodzenia w samym Lublinie, jeśli znacie Państwo osobę skorą do prowadzenia takowych zajęć to bardzo proszę o kontakt. W grę wchodzi odpłatne prowadzenie zajęć raz w tygodniu dla grupy ludzi (na początku pewnie parę osób, potem może jeszcze kilka się zainteresuje), jeśli chodzi o miejsce treningów już od dawna jest ustalone, brakuje nam tylko trenera.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL Moderator
Ekspert
Szacuny 2558 Napisanych postów 14863 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 293982
Nie wiem, czy w Lublinie jest w ogóle jakiś klub/szkoła szermierki. Wiem tylko, że jest w Lublinie jakaś sekcja szermierki, ale szablą http://www.szermierkaszabla.pl

Może zapytaj ich o jakieś info, czy w Lublinie jest szermierka bo ja nie znalazłem informacji.

Tutaj masz też ich Facebooka na którym można łatwiej złapać kontakt - https://www.facebook.com/SzermierkaSzabla

Zmieniony przez - Yoshi87 w dniu 2017-05-22 23:00:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Wiek 24 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 655
Poza wspomnianą szkołą/klubem, który jest praktycznie tylko bezdennym miejscem do wrzucania pieniędzy za byle co i pod jakimkolwiek pretekstem są jeszcze 2 sensowne miejsca, gdzie aktualnie można się czegoś nauczyć (100zł miesięcznie, 200zł za wpisowe i cały sprzęt we własnym zakresie). Osobiście chodzę do klubu przy Politechnice Lubelskiej (całkowicie darmowe treningi) gdzie ćwiczymy szablę pojedynkową docelowo z XVII/XVIII wieku, jest też 'Chorągiew' (składka za salkę do ćwiczeń, jakieś 20-30zł/miesiąc z tego co pamiętam)gdzie panują wieki wczesne, czyli średniowiecze i różne bronie (miecze, piki, toporki i wszystko co kiedyś każdy widział na filmach o średniowieczu).
Brakuje jednak klubu szermierki sportowej/olimpijskiej, dlatego chcę takowy założyć i najlepiej na wszystkie 3 typy broni sportowej (szabla, szpada, floret).

Zmieniony przez - kocurel w dniu 2017-05-23 15:19:46
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie trenować w Starogardzie Gd.?

Zestaw 1