SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sześciopak

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5658

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich użytkowników forum.Mam 16 lat do sezonu plażowego sporo czasu a chciałbym osiągnąć sześciopak.Jak mocno wypne mięśnie to go widać ale nie za bardzo.Zaczynam ćwiczyć a6w trybem 3-miesięcznym to znaczy że będe ćwiczyćgo go 3 miesiące.Nie mam z tego zamiaru rezygnować z powodu większych efektów.Moja proźba dotyczy ćwiczeń które bym wykonywał również + a6w.Może byście pomogli mi wybrać jakieś z znanych programów sprawdzonych przez Was tylko zaznaczam że NIE MAM DRĄŻKA I NIE BĘDE MIAŁ więc prosze o ćwiczenia NIE NA DRĄŻKU.Mam okazje chodzić na basen raz w tygodniu.A co do odżywiania nie mam zamiaru zmieniać lecz z chencią wysłucham NIE WIELKICH POPRAWEK np.Czego unikać w jedzeniu.Jestem otwarty na propozycje z góry dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3232
Polecam:
Rob ten ABS 8min, albo 4x20brzuszkow, 4x15podciaganie kolan w zwisie, i np brzuszki z obrotem na prawo i lewo 4x20. Pozatym, bieganie, rowerek, do jedzenia tez sie przyloz.

Zycze sukcesow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
A6W zostaw bo to gowno jest

unoszenie nog do swiecy w lezeniu
spinanie boczne
spinanie

po 3 serie 15-20 powt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
Nie powiedziałbym ze a6w jest złym systemem , wrecz przeciwnie dobrze rozwija miesien oraz wytrzymalosc przynajmniej u mnie jak i u znajomych (po lekkim zmodyfikowaniu nawet poprawe w dolnej parti widzialem), chodz nic nie wchodzi tak na brzuch jak rzucanie przez 5 minut(non stop) seoi nage

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
a woesz ze brzuch ma tez skosne miesnie a w A6W nie ma ani jednego cwiczenia na nie ?? wiesz ze w ten okres mozna zrobic duuuuuzo wiecej innymi cwiczeniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
Robiłeś a6w i ktoryś z tych planów na ktorych zrobisz wiecej przez 40 pare dni? , czy wiesz tylko jak to teoretycznie wyglada?

zdr.

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
robilem i A6W (niestety) iwszelakie ABS i inne

najlepszy jest trening z 3 prostymi cwiczeniami na kazdy rejon

pomysl tak logicznie

jaki jest sens (pod koniec A6W) trzymac prawie caly czas napiety brzucg przez te nie wiem ok 30 min ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
Teoretycznie masz racje , ale praktycznie jak dla mnie lekka modyfikacja a6w i trening jest idealny , tymbardziej ze nie zalezy mi na estetyce brzucha lecz na wytrzymałosci , a co do autora to dobrze jak bedzie robic chociaz normalne brzuchy , bo nie oszukujmy sie trening typu abs2 a6w wymagaja dyscypliny i duzego zaparcia a teraz trudno o to.

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
nie powiem, że taki idealny - na dłuższą metę nic Ci nie da, zwłaszcza, że dzień w dzień obciążasz brzuch...

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3232
Robilem A6W, bodajze do 30 dnia, szalu nie bylo:/
Przyznam racje ziomlogosowi, nie ma jak cwicznie 3cwiczenia na proste i jedno na skosne, tylko nie polecam zabardzo rozbudowywac skosnych, bo zas szeroko talia bd wygladala ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11417
paker997 to tak samo jak bys po miesiacu treningu powiedział ze nie ma szału bo nie masz 4.0 w łapce , jakis mod napisał ze a6w nie jest w pełni kompletne , i teraz wszyscy twardo odrzucają ten trening. jak dla mnie jest dobrym uzupelnieniem treningu brzucha na macie.

skl15 Mowisz ze nie idealny , jak dla mnie jest idealnym uzupelnieniem , i chyba lepiej wiem od Ciebie jak działa ten trening na moj organizm, mowisz tez ze na dluzszą mete jest nie skuteczny , podeprzesz swoją wypowiedz doswiadczeniem? wątpie.

zdr.


Zmieniony przez - B.O.A w dniu 2009-11-29 11:52:29

"...Parter jest moim oceanem, Ja jestem rekinem, a większość osób nawet nie umie pływac..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
półtorej roku temu zrobiłem całe a6w bez żadnych przerw i opuszczania dni, ani żadnych modyfikacji. Może jakiś tam efekt był, ale nie taki na jaki liczyłem. Lepiej robić regularnie prosty trening brzucha 3 razy w tygodniu niż 42 dni katować się a6w, a potem spocząć na laurach przez następne miesiące.
Chociaż a6w ma też swoje plusy. Doskonale ćwiczy silną wolę i zawziętość
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pompki na poreczach pytanie

Następny temat

Co mam ze soba zrobic?? masa / odchudzanie ... pomozcie ;]

WHEY premium