SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sypkie suple

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mozna bez kapsulek suple jest np takie witaminy multipe sport? czy nie bedzie szkodizlo na zeby bo kapsulki duze jak palce
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
W zasadzie każdy suplement możesz wysyłać z kapsułki na łyżeczkę, czy do szklanki z wodą i wypić. Kwestia tego jak Tobie bardziej odpowiada. Jeżeli masz problemy z przełykaniem kapsułek/tabletek to śmiało. Tabletki można z kolei pogryźć.

Niektórym osobom rzeczywiście łatwiej jest przełknąć kapsułki/tabletki wraz z pożywieniem. Ogólnie jednak istotna jest kwestia psychiki. Trzeba to zrobić pewnie, bez zawahania. Wtedy spokojnie przełknąć można xx kapsułek bez większego problemu. Duży łyk wody i pewność siebie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33059 Napisanych postów 23160 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278039
Mozna - przesyp na łyżeczkę i popij lub rozpuść w wodzie i wypij .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
możesz śmiało wysypywać i popijać, jednak niekóre substancje nie są zbyt przyjemne w smaku, dlatego unikamy tego dzięki kapsułkom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Wit c też ma zły wpływ na szkliwo na zębach

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
wsyp na łyzeszkę do buzi i popij woda, w wodzie to się nie rozpuści. Też mozesz w chleb zagnieść i połknąć.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
anubis84
wsyp na łyzeszkę do buzi i popij woda, w wodzie to się nie rozpuści. Też mozesz w chleb zagnieść i połknąć.


Widzę Marcin, że jesteś niczym dr Dolittle
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
niektórym pomaga, mój ojciec też ma problemy popić woda, a z chlebem bez problemu przechodzi. tylko ze on normalnie kapsa w chleb wkłada, jest wiekszy ale jakoś idzie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
tylko, jak wkladasz kapsa np. w chleb, to jeszcze wiesza objetosc jest do polkniecia, wiec nie wiem co to ma na celu?
ale wiem, ze faktycznie niektorym sobom jest tak latwiej, tylko sie zastanawiam, czy nie chodzi tutaj o kwestie psychiki.
ja mam taka zasade, ze kapsy plywaja, wiec pochylam nieco glowe w przod i wtedy kaps jest bliko gardla, w przypadku tabletek z kolei, odchylam glowe do tylu, przez co opada ona sobie na dno i lykam tabsa bez problemu rowniez
wiec kwestia chyba opanownaia techniki polykania

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
TomQ-MAG
tylko, jak wkladasz kapsa np. w chleb, to jeszcze wiesza objetosc jest do polkniecia, wiec nie wiem co to ma na celu?
ale wiem, ze faktycznie niektorym sobom jest tak latwiej, tylko sie zastanawiam, czy nie chodzi tutaj o kwestie psychiki.
ja mam taka zasade, ze kapsy plywaja, wiec pochylam nieco glowe w przod i wtedy kaps jest bliko gardla, w przypadku tabletek z kolei, odchylam glowe do tylu, przez co opada ona sobie na dno i lykam tabsa bez problemu rowniez
wiec kwestia chyba opanownaia techniki polykania

jak się człowiek spieszy to w locie i cała garść na raz przeleci przez gardło, a jak za dużo myśli to trafi się jedna kaps/tabs złośliwa, że przykleja się do gardła i nie chce przejść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12033 Napisanych postów 160416 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234314
no cos w tym jest%)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94352 Napisanych postów 364293 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668689
Ja lykam na garscie kapsy i jest ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Devil Mass Gainer a zapotrzebowanie kaloryczne

Następny temat

Czy już czas na spalacze?

WHEY premium