SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sypkie suple

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10873 Napisanych postów 49721 Wiek 27 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
mozna bez kapsulek suple jest np takie witaminy multipe sport? czy nie bedzie szkodizlo na zeby bo kapsulki duze jak palce
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15935 Napisanych postów 12581 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 247375
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 18590 Napisanych postów 17510 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 343562
możesz śmiało wysypywać i popijać, jednak niekóre substancje nie są zbyt przyjemne w smaku, dlatego unikamy tego dzięki kapsułkom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 9216 Napisanych postów 46514 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 366091
Wit c też ma zły wpływ na szkliwo na zębach

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14751 Napisanych postów 124931 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1422035
wsyp na łyzeszkę do buzi i popij woda, w wodzie to się nie rozpuści. Też mozesz w chleb zagnieść i połknąć.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 9216 Napisanych postów 46514 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 366091
anubis84
wsyp na łyzeszkę do buzi i popij woda, w wodzie to się nie rozpuści. Też mozesz w chleb zagnieść i połknąć.

Widzę Marcin, że jesteś niczym dr Dolittle
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14751 Napisanych postów 124931 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1422035
niektórym pomaga, mój ojciec też ma problemy popić woda, a z chlebem bez problemu przechodzi. tylko ze on normalnie kapsa w chleb wkłada, jest wiekszy ale jakoś idzie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8988 Napisanych postów 152505 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1200292
tylko, jak wkladasz kapsa np. w chleb, to jeszcze wiesza objetosc jest do polkniecia, wiec nie wiem co to ma na celu?
ale wiem, ze faktycznie niektorym sobom jest tak latwiej, tylko sie zastanawiam, czy nie chodzi tutaj o kwestie psychiki.
ja mam taka zasade, ze kapsy plywaja, wiec pochylam nieco glowe w przod i wtedy kaps jest bliko gardla, w przypadku tabletek z kolei, odchylam glowe do tylu, przez co opada ona sobie na dno i lykam tabsa bez problemu rowniez
wiec kwestia chyba opanownaia techniki polykania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 18590 Napisanych postów 17510 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 343562
TomQ-MAG
tylko, jak wkladasz kapsa np. w chleb, to jeszcze wiesza objetosc jest do polkniecia, wiec nie wiem co to ma na celu?
ale wiem, ze faktycznie niektorym sobom jest tak latwiej, tylko sie zastanawiam, czy nie chodzi tutaj o kwestie psychiki.
ja mam taka zasade, ze kapsy plywaja, wiec pochylam nieco glowe w przod i wtedy kaps jest bliko gardla, w przypadku tabletek z kolei, odchylam glowe do tylu, przez co opada ona sobie na dno i lykam tabsa bez problemu rowniez
wiec kwestia chyba opanownaia techniki polykania

jak się człowiek spieszy to w locie i cała garść na raz przeleci przez gardło, a jak za dużo myśli to trafi się jedna kaps/tabs złośliwa, że przykleja się do gardła i nie chce przejść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8988 Napisanych postów 152505 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1200292
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 48018 Napisanych postów 295658 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1444092
Ja lykam na garscie kapsy i jest ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Devil Mass Gainer a zapotrzebowanie kaloryczne

BF