SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sylwetka potrzebne rady nad czym pracowac

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3309

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 94
witam jestem na redukcji ponad 2 miesiace,poszlo 6 cm w pasie,5 kilo,ramie w miejscu,trening fbw i aero,od paru dni hiit..
Chcialbym zebyscie doradzili mi nad czym powinienem najbardziej pracowac,a takze czy dalej ciagnac redukcje bo przydaloby sie tez podmasowac przed wakacjami a czasu malo...Prosze tez zwrocic uwage na biodra sa dosc szerokie jak na faceta najbardziej to widac jak stoję luzem ..hmm tak na marginesie uwielbiam cwiczyc i interesuje sie dietetyka,jakby ktos doswiadczony z forum chcial podopiecznego to tu go moze znalezc ;)

waga 87
kabel 39
wiek 21
pas 92















Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 94
robie trening fullbody tak jak pisalem na poczatku, nigdy nog nie lekcewazylem.... nie mam jak zrobic ich zdjecia bo to aparat kumpla byl,po prostu wrzucilem foty dla pokazania bf i dla rad i mysle ze to co wkleilem w zupelnosci wystarczylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 266
Nad wszystkim:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 94
bardziej mi chodzilo o to co nakorzystniej teraz robic redukcje czy mase..jak sie maja proporcje..gdzie sa najslabiej rozwiniete miesnie itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 322
Sylwetka w miare dobra masz dobre geny do cwiczen, ja bym na twoim miejscu juz zaczal masowac . sog

No pain
No gain...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19058
Masa, ale z głową, żeby Cię nie zalało..
Ja bym nie wycinał, dorzuciłbym jeszcze z 10-15kg czystego mięsa i dopiero wtedy wycinka.. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
masa ziomus i chyba cos z tego bedzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 692 Wiek 111 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20575
tłuszczu troszke jeszcze jest. ciezko powiedziec czy powinienes masowac czy redukowac, ja osobiscie bym teraz masowal a na wakacje porzadnie zredukowal (duzo bardziej niz teraz)

I jeśli nie jesteś tym, kim chcesz być, nie szukaj winy w innych. Tak robią tchórze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 290 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1029
nogi?? plecy

jadą świry nie ma lipy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 94
koksik8451 mozesz sprecyzowac co miales na mysli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 94
ogolnie dzieki wszystkim za rady pociagne hitta do srody ,potem zrobie sobie przerwe i bede masowal bardzo ostroznie bo mam skonnosc do zalewania i bede wygladal jak sandacz w morskim oku....i jakos w maju zaczne ponownie redukcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1929 Wiek 110 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29416
nog nie pokazales, co to ma byc ? Sezon o tej porze?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jab-Ocena sylwetki aktualne str. 9,10

Następny temat

4 Lata cwiczen z przerwami

WHEY premium