SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sylwetka do oceny po 4 miesiach + ocena planu

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 267
Witam,
Drugie zdjęcie z wagi 86kg (lepszego nie mam, przepraszam) Po tym czasie dużo pracowałem od nowego roku + silka (caly czas duzy deficyt kaloryczny, spadało prawie 1kg na tydzien). Okres trwał ten 3 miesiące i skończyłem na 73kg i waga stała (zdjęcie nr. 3). Teraz od 4 miesięcy znów wróciłem na siłownie, nie trzymam dokładnie michy, staram się, żeby jeść sporo i w miare zdrowo. (Zdjęcie nr. 1 w miare aktualne, bo robione miesiąc temu, waga to 78,5kg. Chciałbym od was szczerej opinii, czy te efekty idą w miarę dobrze czy nie najlepiej. Mój plan od 2 tygodni to :
pon - klatka (głównie góra klatki) , biceps , brzuch
wt - nogi
czw - barki, klatka (3 cwiczenia na dół) , brzuch
pt - plecy, triceps



Odnośnie tego planu... jest on dobry dla mnie? Będzie się sprawdzał? Ważąc 78,5kg wyciskanie na ławce 80kgx8 jest w porządku czy słabo? Osobiście mam wrażenie, że klata u mnie jest dość kiepska, z początku to brałem 30kg pare razy i było ciężko. Mam też spory problem z środkową i dolną częścią klatki ( nie chce się ładnie złączyć, słaby gen?) Jestem otwarty na wszystkie sugestie, na pewno się przyda.

P.S Chciałbym spytać jaki według was mam typ budowy ciała, endo?














Zmieniony przez - viksa997 w dniu 2019-11-05 16:45:11
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93172 Napisanych postów 362593 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1663625
Wrzuć może inne zdjęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 267
Jeżeli chodzi o starsze to niestety nie mam, dałem to co mam. Mogę wrzucić z teraz inne jak potrzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Daj całą syulwetkę bez napinki przód bok i tył, ustaw sobie samowyzwalacz, mozesz drugą sesję z napinką zrobić, bo tak to ramieniem zasłaniasz kaltę, kolejne zdjecie, połowa ciała.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 267
https://prtsc.pl/img/z89qS
https://prtsc.pl/img/z8P63
https://prtsc.pl/img/z8XD7
https://prtsc.pl/img/z8Vul

Najlepsze zdjęcia jakie potrafię wykonać, bez napinki. Mam w planach skoczyć do 85/86kg a potem redukcja. Dzisiaj waga to 79.2kg i od wczoraj powiedziałem, że trzymam dietę. Liczę sobie kalorie i białko tak, żeby wychodziło ok 2g na kg masy. Kalorie ok 3200. Wzrost 187cm, 21 lat




Zmieniony przez - viksa997 w dniu 2019-11-06 19:11:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Co do planu to tylko rozpiska dni treningowych i podziału partii, aby wypowiiedzieć się na temat planu dobrze jest umieścić cały, ale już teraz wg mnie nie ma co na dole klatki się skupiać by robić 3 ćwiczenia i osobny dzien na dół

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 267
Czyli jechać tradycyjnym splitem? Do 86kg a potem redukcja? A co z efektami? Rusza się coś? Sam nie wiem czego się spodziewać po 4 miesiącach, dlatego fajnie gdyby ktoś napisał czy dobrze idzie.


Zmieniony przez - viksa997 w dniu 2019-11-06 21:24:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Sylwetka dobrze wyglada, jaki postęp wykonałeś trudno ocenić jak nie ma fotek przed i po, jak tym planem już coś czasu trenujesz to bym zmienił

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 267
No dobra, pobawię się trochę planem i go zmodyfikuję. Klatkę robić normalnie czy kłaść większy nacisk na ćwiczenia na dół i środek? Bo nie wiem czy mam tak słabą klatkę i gen, że nie chce się zrosnąć czy to jeszcze nie ten moment po prostu. Jaki typ budowy ciała mam, bo osobiście trochę pod endo podlatuję, takie mam wrażenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
Klatka jest trenowana cała, nawet jak na dole się nie skupiasz to i tak on będzie pracował, klatka nie dzieli się na ktony to jest jeden miesien. masz proporcjonalną klatkę. Typami budowy się nie przejmuj za bardzo

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej