SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

syla33 na redukcji - wygrywam zdrowie i figurę

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21973

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4467
Musia - olej kokosowy virgin, tłoczony na zimno. kupiony w necie bo nie mogłam znaleźć w sklepie.

shrimp - to fajnie bo te grahamki są bardzo dobre.

Zmieniony przez - syla33 w dniu 2012-04-15 17:58:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4467
Hejka, dzień dziś zabiegany i nie po mojej myśli. Siłownia nie do końca wypaliła. To znaczy byłam ale problem był dostać się do części ciężarów - kilku chłopaków okupowało to miejsce a że siłka mała to nie było szans sie wbić, przetestowałam maszyny i 50 minut na orbitku. Najgorsze to, że chłopaki będą chodzić jeszcze przez miesiąc bo sie przygotowują do jakichś zawodów i będzie klops. A ja mogę tylko rano chodzić. Tak mnie to sflustrowało że postanowiłam jeszcze ten miesiąc przećwiczyc w domu. Podzwoniłam po brciach, kuzynach i jutro przywiozę więcej ciężarków, mam nadzieje że mi to starczy na ćwiczenia w domu. Jak macie jakieś rady lub lektury co do ćwiczeń w domu to zapodajcie.
Kurcze nie tak miało być ale pocieszam się że wiele dziewczyn ćwiczy w domu i chudnie i świetnie wygląda nie?


micha na jutro dokładnie taka jak dziś







Zmieniony przez - syla33 w dniu 2012-04-16 23:51:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 6363 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 140149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4467
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4467
Siemka z wielką radością dziś piszę. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Po wczorajszym dniu gdzie byłam trochę zdołowana tą siłką i w ogóle - dziś mi wróciły siły witalne
Mam dziś kopa motywującego i jest radość

Jak pisałam wczoraj poruszyłam męską część rodziny odnośnie ciężarów i zobaczcie jaki arsenał zgromadziłam tym to już chyba mogę trochę poćwiczyć w domu






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 5052 Wiek 52 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4467
reziolki - dzięki, dziś układam konkretny plan do ćwiczeń w domu i ruszam

A jestem zmotywowana na maxsa, dzisiejsze pomiary mnie powaliły i jestem happy






Zmieniony przez - syla33 w dniu 2012-04-17 11:39:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
wow, niezle, no juz chcialam pisac ze cwicze w domu i tez schudlam-na pilce i silowe wg Agak i sie da a Ty tu z ciezkim sprzetem wyszlas-super!

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 289 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4467
anister - to dzięki wam tak szaleje, naczytałam sie i naoglądałam i widzę że można i nie mam zamiaru sie poddawać to Wy jestescie dla mnie motywacją i wsparciem za co dzięki

te tabelki mnie wykończą, nic nie widac, musze jakoś powiększyć.








Zmieniony przez - syla33 w dniu 2012-04-17 11:47:53

i dalej beret

Zmieniony przez - syla33 w dniu 2012-04-17 11:49:41

ale coś tam widać

Zmieniony przez - syla33 w dniu 2012-04-17 11:50:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mniej sadełka u dziewczyny

Następny temat

DT chanuli

WHEY premium