SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sykl na samym winku ????

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 6037 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46147
lepiej poleciec 1-8 prop 2-9 wino 30mg ed

czy

1-8 prop 5-9 wino 40mg ed

??

Bardzo mały człowiek, może rzucać bardzo duży cień...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
5-9 może byc za krótko
ja bym dal 3-9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5317
w tamtym tygodniu skonczylem cykl na samym winku (6 tyg) sila poszla w gore i miesnie bardziej sie uwidocznily. stawy troszke człulem mimo tego ze mialem odpowiednie wspomagacze na stawy. moja rada smigaj smialo na winku tylko nie przesadzaj z cziezarami jak poczujesz moc. bralem 30 mg dziennie. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
tescia wolal bym ena zeby sie duzo nie kuc i utrzymac jak najnizsze stezenie tylko po to aby nie bylo zbyt wiele skutkow ubocznych.
przemeke- jakie winko brales co do niego? i jak z wlosami bo o to mi najbardziej sie rozchodzi z gory dzieki za odpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5317
winko APX.LAPS.witaminy- multi pack 36,spalacze- clenburexin i thermo cut, zma, bcaa , bialeczko,na watrobe -Essentiale Forte ,teraz po cyklu lece hepatil oczywiscie dieta i powiem ci jeszcze ze nawet 2 razy w tygodniu biegalem. a z wlosami to nic niezauwazylem wszystkie sa,no moze z pięć sztuk brakuje. nic niebój wszystko zalezy od ciebie trening z glowa i dieta to podstawa. 3 maj sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
spoko dzieki za pomoc a teraz mam pytanie takie do znawcow czy podczas cyklu na samym winku proscar cos pomoze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5880
saly, co bedziesz zazywac przeciwko wypadaniu wlosow ?
nie chce po cyklu byc wqrwiony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
stwierdzilem ze proscar1/4 tabletki dziennie przez caly cykl ale wlasnie nie wiem czy proscar nadaje sie do winka????? zamowilem jeszcze saw do uzupelnienia :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta

Następny temat

cykl ?? wasze opinie

WHEY premium