SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

syfy od tescia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 139 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2225
Czesc, mam 23lata pierwszy cykl w zyciu, zawsze mialem problem z tradzikiem na twarzy ale sie pozbylem tego problemu, na plecach NIGDY nie mialem zadnych syfow.

ponad miesiąc leci enan 0.8ml co 5dni, po miesiacu zauwazylem ze mam taka szorstka skore na karku barkach i okolicach, takie mikrosyfy, a teraz(1,5msc) widze ze powstaja duze pojedyncze syfy idace w dol plecow.

powiedzcie jak sie tego pozbyc? przeciez jak mnie wysypie to co mi z tych miesni jak bedzie wstyd koszulke zdjac. a jeszcze chodze na masaze rehabilitacyjne wiec slabo to wszystko wyglada.

masci zadne nie pomoga wiem o tym, lepiej zapobiegac niz leczyc, tak wiec jest mozliwosc np bic mniejsze dawki a czesciej? np 0.5ml e3d albo e4d?

jak wy sobie z tym radzicie?

(szukalem na forum podobnych tematow ale nie znalazlem, znalazlem ale w innych dzialach tak wiec nie dotyczace mojego problemu )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hormony badales ?
Mam podobny probl jak e2 jest za wysoko


Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2021-01-24 09:00:03
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 139 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2225
Lux1980 po miesiacu bicia tescia zrobilem badania wygladaja tak , ale od tego wyniku zaczalem zbijac estro symexem, i pomoglo bo nie czuje napuchnietej glowy.
myślisz ze to tylko od estro ?

ogolnie moglbym sie wybrac na kolejne badania, tylko co zbadac? i KIEDY zrobic badanie, biore tescia e5d i tego samego dnia pol tabsa symexu, tak wiec kiedy wyniki beda wiarygodne?






Zmieniony przez - maues w dniu 2021-01-24 09:03:40

Zmieniony przez - maues w dniu 2021-01-24 09:04:55

Zmieniony przez - maues w dniu 2021-01-24 09:06:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
E2 i prolka w kosmosie , zadbaj o to .skore masz przetłuszczona?
Czyli te badania to są które z koleji ?


Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2021-01-24 09:08:36
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 139 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2225
skore tylko na twarzy lekko mam przetluszczona.
te badania ktore wkleilem to sa pierwsze badania na cyklu, wykonane po 3,5tyg bicia tescia. aktualnie jestem w 6 tyg cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 409 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4730
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Leci tak dalej z tym symexem ( już teraz przydały by się badania ile zbiło ) zrób badania . Pamiętaj ze symsx musisz brać z tłuszczami . Jeśli piszesz ze już trochę pomogło to jest Ok .
Jedli teraz zrobisz badania zobaczysz na ile ta połówka do inj ci pomaga / może być za mało to się podbije . Przecieraj twarz spirytusem i te miejsca gdzie jest tłusta , 2- 3 x dzień w zależności jak się przetłuszcza. Mi to pomogło . Najwiecej miałem na głowie .
Powodzenia , nom ankietę wypełnij i wklej



Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2021-01-24 09:29:06
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 139 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2225
ankiety specjalnie nie wypelnilem bo nic sie z niej nie dowiemy, niemam aktualnych pomiarow (a to nie wplywa na syfy heh) . no ale lapcie bo mi temat usuniecie

1. WIEK:23
2. WAGA: 93 (ale ciagle sie zmienia)
3. WZROST:187
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:2lata
6. DIETA: brak nie zjedzcie mnie- nigdy nie mialem, od kiedy "koxuje" zdobylem bez dopingu z 73 do 87kg
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: ten pierwszy
8. TRENING: fbw 2-3x tyg
9. CEL CYKLU:masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: niewiem jak to sprawdzic
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): do chudniecia, przestane jesc chudne kilogramami
13. STAN ZDROWIA: chyba git
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: niewiem
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 135
-martwy ciąg: nie robie
-przysiad: tez nie (dyskopatia)


tak więc powiedzcie jak to z tymi badaniami KIEDY je zrobic, w jakim odstepie od iniekcji i tabsa? na kolejny dzien? po 2dniach? niemam pojecia.
zostac przy tym systemie co teraz tzn 0.8ml e5d czy bic e4d polowke? czy polecicie cos od siebie. a czy pierwsze badanie a pozniej zmiany?

obstawiam ze może nadal estro mam wywalone, jak pierwszy raz przyjalem cala tabletke to mi pomoglo, a jak biore pol tabsa to bez zmian.
libido na cyklu mam gorsze niz przed cyklem


Zmieniony przez - maues w dniu 2021-01-24 09:45:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolego jeśli lipa z dieta to i probl z syfami będą .
Dopnij te dieta i podejdź do tego z głowa . Szkoda towaru i ciebie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 139 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2225
z dieta jest tak ze poprostu nie mam rozpisanej przez trenera co kiedy i jak, ale pilnuje michy aby wegli i bialeczka nie brakowalo, tak jak napisalem - jesli dobrze nie pojem to chudne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 409 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4730
Masz odpowiedz . Właśnie w ankiecie. Jak kolega wyżej . Miałeś syfy przed cyklem zlikwidowałeś pewnie farmaceutycznie . A na cyklu wracają z podwójna mocą . Cos nie tak z miską.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRT - POMOC HOMEOSTAZA HORMONALNA -PŁODNOŚĆ -PCT

Następny temat

Badania 5 lat po ostatnim cyklu.

WHEY premium