SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sw i siłownia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 434
Witam, czy dobrym pomysłem jest chodzenie na siłownie w ten sam dzień, w którym mam trening sw? Ogólnie są to 4 treningi sw i 3 razy siłownia z czego 2 razy w tym samym dniu co sw + w najbliższym czasie chce zacząć cykl na kreatynie, ma to jakiś sens w mojej sytuacji?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Moim zdaniem się zajedziesz. Przydałaby się ankieta + rozpisany plan.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 434
Też tak mi się wydaje i nie wiem czy nie lepszym rozwiązaniemy było by robienie domatora w dniach wolnych od treningów zamiast siłki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
revi555

"Moim zdaniem się zajedziesz"

nie tylko twoim VIREN nie ma takiej możliwości !!!

4 x SW 3 x siłownia - jeśli twój poziom wytrenowania jest bardzo wysoki , jeśli nie masz problemu z dostarczeniem odpowiedniej ilości makroskładników a żywienie masz w jednym paluszku, jeśli dbasz o regeneracje , kąpiele , sauny itd, jeśli potrafisz sobie rozpisać suplementacje która ci pomorze jest to możliwe OKRESOWO.

jeżeli prosisz o pomoc w dziale TDP wybij soebie z głowy takie układy

jeśli 4 x w tygidniu chcesz trenowac SW to dorzuć cobie basen 2 x opcjonalnie i koniec.

jeśli 3x to 2 x w tygodniu możesz umieścić siłownie gdzie będziesz pracował na cięzkich bojach

jeśli zostajesz przy 4 x SW i chcesz koniecznie trenowac na siłowni 2 x w tygodniu jakieś KOMPLEKSY SZTANGOWE.

w 5 dni nie zostaniesz BRUCE LEE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Można zrobić 4x SW i dwa razy jakiś trening siłowy tylko trzeba to sensownie ułozyć + musi pilnować jedzenia i wysypiać się obserwując organizm jak reaguje.

Zalezy też w jakie dni ma dostep do siłowni a w jakie ma treningi SW.

Zależy jaki jest jego poziom wytrenowania dlatego ankieta wymagana.

Zmieniony przez - Viren w dniu 2011-12-06 14:56:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 434
Coś takiego dało by rade ?

pon wolne
wt silka+sw
sro sw
czw sw
pia silka+sw
sob wolne
niedz wolne

i można prosić o pomoc w złożeniu jakiegoś fbw na 2 dni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Ankieta, w ciemno nic nie mozna powiedzieć. O której godzienie masz SW i jak intensywne ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stagnacja

Następny temat

Zmainy w planie na początek.

WHEY premium