SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplementy przy redukcji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7549

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84
Witam. Mam zamiar pozbyć się kilku kilogramów tkanki tłuszczowej i nie wiem jakie suplementy sobie kupić. Myślałem o takich zestawach:
1. L-karnityna + termo speed + białko
2. L-karnityna + termo speed + BCAA (tylko nie wiem jakie, może jakaś podpowiedź)
3. Man - Scorch + białko
4. Man - Scorch + BCAA (tylko nie wiem jakie, może jakaś podpowiedź)
5. Dymatize - Dyma Burn + białko
6. Dymatize - Dyma Burn + BCAA (tylko nie wiem jakie, może jakaś podpowiedź)

Czy warto przy redukcji brać kreatynę (bo nie chciałbym aby spadła mi siła???

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): -

Wiek: 25

Waga: 86

Wzrost: 182

Cel cyklu: redukcja tkanki tłuszczowej

stosowane już wcześniej suplementy : TCM Olimpu, Termo Speed Olimpu, L-karnitynę3 Activlab, preparat witaminowy Body Max, magnez z witaminą B6 oraz cynk.

Uprawiane inne sporty: -

stosowane wcześniej spalacze : Termo Speed Olimpu, L-karnitynę3 Activlab

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: TCM Olimpu, Termo Speed Olimpu, L-karnitynę3 Activlab, preparat witaminowy Body Max, magnez z witaminą B6 oraz cynk.

ilość dni wolnych od kreatyny: -

przewidziane finanse na cykl: -

uwagi i sugestie: -

Staż treningowy: 14 lat

kubads119

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 316 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12650
4. Man - Scorch + BCAA xtra od activlabu .A kreatynę Ja bym dorzucił :)ale konieczna nie jest . Do tego jakieś witaminki + oczywiście odpowiednia dieta :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12281
Cwiczysz od 11 roku zycia?

Dieta i trening to podstawa. Nie masz wiele do zrzucenia.
Co do suplementacji to mozesz zakupic Bcaa jako antykatabolik, jakies bialko do uzupelniania brakow w diecie i z lajtowych spalaczy to wybralbym scorcha.

Co do kreatyny, to sam sie zastanawialem nad tym, mysle ze stala suplementacja 5gr dziennie np. jablczanem powinna przyniesc wiecej korzysci zwlaszcza, ze nie jestes otyly, tylko zalezy CI na lekkiej redukcji i zachowaniu sily z tego co widze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84
Jeśli chodzi o staż treningowy, to tak trenuje od 11 roku życia, jestem siatkarzem.
Dieta - staram się nie jeść słodkiego, nie pić słodzonych napoi i nie jeść po 18.
Czy scorch jest lepszy od dyma burn, bo budżet mam ograniczony

kubads119

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3911 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 32241
jak się nie mylę to 2 dni temu podobny temat zakładałeś

wziąłbym schrocha
1

zuo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12281
No chyba, ze tak.

Mam powazne watpliwosci, czy aby nie jesz ponizej swojego zapotrzebowania, ale nie o tym temat. Wybierz, ktory chcesz - oba porownalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Niby czemu starasz się nie jeść po 18 ?

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2319
czemu wszyscy jaraja sie scorchem, lol. kazdy temat o spalacz, to scorch, scorch, scorch. c

Uzależniony od biegania .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Bo widocznie jest dobry ?

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 436 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2319
Wszystkie spalacze w temacie koniu z pierwszej grupy sa porownywalne.

Uzależniony od biegania .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

badania białek

Następny temat

zatrzymać katabolizm po przebudzeniu

WHEY premium