SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplementy pomozecie?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu NOVO Nutrition.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20
Witam. mam pytanie co do suplementow. moja waga 90kg wzrost 185 gruby moze nie jestem, lecz mam troche masy, ktora chciałbym przełożyć w masę mięśniową. stąd moje zapytanie. Jakich suplementów sie trzymać? Co mi jest potrzebne?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 149 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1206
Dieta z ujemnym bilansem kalorycznym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
witaj.
przydałoby się wiecej info o Tobie
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html

druga sprawa, że nie istnieje cos takiego jak przerobienie masy na miesnie. tluszcz trzeba zredukowac poprzed odchudzanie. dopiero poziej mozna zajac sie powolnym budowaniem miesnia
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20
wiek 18 lat
Waga 90 kg wzrost około 185
na treningi chodzę juz od 2 miesięcy 4 razy w tygodniu
celem moim jest zbudowanie masy mięśniowej, oraz zrzucenie tkanki tłuszczowej
nei stosowałem wcześnies zadnych supli, nie posiadam diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
suple za wiele nie pomogą w takim ukłądzie. musisz zaczac od dzialu odzywianie i poczytac odnosnie redukcji jak i sposobu ułozenia diety pod ten cel.
mozesz rozniez skorzystac z platnej uslugi
potreningu.pl/plan
co sprawdzi sie duzo lepiej niż wydatek obecnie kasy na spalacze
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20
Okej dzięki Wielkie (y)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
musisz obrać jeden cel albo reukujesz albo budujesz masę mięśniową bo to wymaga dwóch różnych podejść dietetycznych. Trudno jest naraz gubić tkankę i w jej miejsce od razu wstawić mięśniową.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy

Następny temat

Stack kreatynowy

WHEY premium