SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplementy peak i "plomba" zabezpieczajaca

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1161

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
Kupiłam na allegro tryptofan firmy peak, niestety dziś jak dotarła przesyłka okazało się, że zabezpieczenie pod wieczkiem jest oderwane. Czy w tych suplementach zabezpieczenia są tak słabe że same odpadają czy też lepiej tego nie brać i domagać się zwrotu. Proszę o odpowiedź. Wklejam linka do tej strony z której kupowałam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Jest to sprawdzony sprzedawca możesz śmiało brać.

Jest zabezpieczająca folia wokół nakrętki + w mniejszych opakowaniach pod nakrętka wieczko na docisk podczas odkręcania odchodzi razem z nakrętką.

Wiec wszystko jest oki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
Dziękuję za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1231 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13528
mialem taki sam :problem: z Vasobolanem Hiteca i tez sie w sumie zastanowilem nad tym heheh bo moje wieczko odpadlo i przykleilo sie do nakretki, wiec to byla schiza :D heheh jak otwieram puche a tu otwarte :P heheh topiero potem zauwazylem , ze sie odkleja przy otwieraniu nastepnej puszki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2173
najważniejsze żeby folia zabezpieczająca w okół nakrętki nie byłą zerwana, a wieczka czasami odpadają(mnie sie to dosyć często zdarza), to chyba wina kleju jakie stosują firmy

Supplements it's my world

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 154 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1759
Olimpia no właśnie folia ale często i gęsto jest tak że sama pęka podczas transportu lub gdy nawet produkt weźmie się do reki.Dziś dostałem takiego emalia.No i pewnie wymiana będzie nieunikniona

Witam.

Dzisiaj otrzymałem przesyłkę wraz z gratisami (za co dziękuję), jednak 3
opakowania Tribulusa były otwarte (bez folii zabezpieczającej), jedno
opakowanie było całe.

Czy mógłby Pan jakoś to wytłumaczyć?

trenuj ostro albo giń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3987 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19056
IRON-MEN jest autoryzowanym sprzedawca odzywek HI TEC NUTRITION, folia zabezpieczająca mogła się zerwać podczas transportu, oprócz foli jest pod nakrętka wieczko na docisk podczas odkręcania odchodzi razem z nakrętką.
Możesz spokojnie stosować tribulusa gwarantuje Tobie ze sa to oryginalne i nienaruszone suplementy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2173
no ja tez czasami mam taki problem jak IRON-MEN2
ale co zrobić....
jedyne co mamy na swoją obronę to to że sprzedajemy tego dużo i nikomu z nas by się nie chciało coś tam mieszać wymieniać zawartość itp.
zresztą prowadzimy sklepy i nie możemy sobie pozwolić na jakieś wałki

Supplements it's my world

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie

Następny temat

Promocja Hi Teca

WHEY premium