SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplementy okolotreningowe

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2518
witam. na rynku mamy duza ilosc suplementow przed i potreningowych. czy majac dobra przedtreningowke oplaca sie kupic cos przeznaczone po treningu czy wystarczy zwykla poczciwa kreatyna? z kolei z wypowiedzi uzytkownikow dostrzegam ze suplementy przed treningiem sa swietne bo daja kopa, motywuja swietnie do pracy daja pompe - ale nikt specjalnie nie pisze ze super mu pomogly w zdobyciu miesni. moze kreatyna przed treningiem, a odzywka typu anabolic halo po treningu to dobre rozwiazanie? czy lepiej dostukac kasy i kupic przed i potreningowke?

Zmieniony przez - mlodzian01 w dniu 2010-10-17 09:04:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
dokładnie, za wcześnie na meso

jeśli w ogóle można przyjąć, że kiedyś jest pora na takie mózgo***y
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
akurat anabolic halo to moim zdaniem wyrzucona kasa

po treningu wystarczy zwykłe mono

przed treningiem warto zainwestować w stacka, bezpośrednio nie wpłynie on na masę, czy siłę, po prostu pozwoli zrobić lepsze treningi, a to się z czasem przełoży na nasze parametry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
zalezy ile masz kasy
jak masz troche grosza, to mozna kupic stack przed treningowy, oraz po treningoy.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2518
wiec co zakupic jesli zalezy mi zdobyciu sily i masy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1511
ja ci polecam xpand xtreme pump przed treningiem a po mono... Bralem to i bylem zadowolony duzo bardziej niz po super pump 250 jesli chodzi o pobudzenie... Duzo zalezy jednak od organizmu. Na jednych dziala to na drugich tamto. Domniemam ze to bedzie twoj 1 stack wiec i tak fajnie go poczujesz...

Zmieniony przez - Krisstiano w dniu 2010-10-17 10:37:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2518
juz bralem horse powera, nitrobolona II i shock therapy w polaczeniu ze stormem i to ostatnie podobalo mi sie najbardziej. teraz przymierzam sie do nox pumpa extreme i stormem po treningu ale.. o tamtych stackach moge powiedziec ze owszem, pobudzenie zarabiste, motywacja do treningu takze, jak i pompa.. sila tez sie zwiekszyla ale do czasu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1511
To może spróbuj Mesomorpha :D wszyscy chwalą:P ja dopiero jestem po 2 treningach na meso i co mogę powiedzieć... Na pewno bardzo duża chęć do treningów, wielka wytrzymałość pompy może zawrotniej nie ma ale ogólnie na +... Tylko, że mam małe a nawet duże ale co do niego. Nie wiem co tam sypią bo w dni treningowe tak na około 2 czy 3 godziny po naprawdę źle się po nim czuje... Drażni mnie wszystko i brak apetytu... Nie wiem czy inni też tak mają...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 313 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2518
no slyszalem ze jest kozak;D ale nox pump jest podobno porownywalny:P ja obawiam sie nie przespanych nocy, przy tego typu suplach to czeste zjawisko chyba ze wzgledu na duza ilosc kofeiny, po shocku nawet jesli trening zrobilem przed poludniem to i tak pobudzony bylem do poznych godzin, nie mowiac o tym gdy trening byl np o 17, masakra.. i tak przez caly cykl. zauwazylem ze, przynajmniej w moim przypadku, stacki strasznie zmniejszaja apetyt: kiedy je bralem spokojnie kontrolowalem posilki, jakis czas po skonczeniu wpierdzielalem wszystko co wlazlo w rece a i tak bylo mi malo.. wydaje mi sie ze stack sprzyja przy wycince, ale przy budowaniu masy to chyba tak nie za bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
Porównywalny do Meso raczej nie jest. A stacki na wycince raczej sie do niczego nie przydadzą. Masz wiele obecnie na rynku produktów do wyboru... Ja bym spróbował Shotguna v3 + Clout i na pewno bd bardzo zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12034 Napisanych postów 160423 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234343
stack moze byc przydatny na wycince, 1.dzieki zawartej kreatynie, pozwoli dodatkowo ochronic miesnie, 2.podczas niskiej podazy kalorii pomoze nam w treningu, pobudzi, doda energii.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
Owszem, ale zamiast wydawać ponad 100zł to inteligentny człowiek zakupi np. Kofe + Mono
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dorian Yates CRXcut

Następny temat

mono + creatyna matrix 7 + amino!!!

WHEY premium