SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplementy do sprawdzenia.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 563

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

szczupla, atletyczna

Wiek

23

Waga / wzrost

83kg/181cm

Staż treningowy

poczatkujacy

Cel cyklu

powieszkenie sylwetki

Stosowane już wcześniej suplementy

brak

Stosowane wcześniej spalacze

brak

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 312
2x SFD Wpc protein plus BRZOSKWINIA - ze wzgledu na prace jest dla mnie problemem dostarczenie odpowiedniej ilosci bialka, nie znam smakow wiec jesli znacie te lepsze to bede wdzieczny
1x Trec Caffeine 200plus - w celu ponudzenia,
1x Vita-Min Multiple Sport - zeby uzupelnic witaminy i mineraly,
1x Chela MZB Sport Formula - w celu lepszej regeneracji,
1x SFD Mass Activator BANANA - podobnie jak z bialkiem mam problem zeby dostarczyc odpowiednia ilosc kcal i ww.

witam,
zaczne od tego, ze mam problem zeby dostarczyc odpowiednia liczbe kalorii i bialka do organizmu, glownie z powodu pracy, ktora wykonuje. Pracuje wiele godzin dziennie przy czym jest jedna przerwa, wiec ciezko jest w miedzy czasie wsunac posilek. celem dla mnie jest powiekszenie sylwetki ale bez diety nie jest to mozliwe. chcialbym sprobowac z suplementami, wyzej podalem co chce kupic. chcialbym zeby ktos ocenil taki pakiet, moze cos wyrzucic albo cos dodac.
z gory dziekuje i pozdrawiam

Zmieniony przez - molista w dniu 2013-05-03 12:13:16
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
zestaw jest ok
moglbyś tylko napisać jak wygląda odzywianie nie wliczając tego prochu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 312
sniadanie, to np. jajecznica z 4 jaj + chleb z maslem lub platki + troszke pozniej chleb z szybka 4x.
2 sniadanie - jogurt naturalny + banan lub serek ziarnisty + jakis owoc
12godz- przerwa w pracy np makrela wedzona + pieczywo lub jakas konserwa+ pieczywo lub kanapki
posilek kolo 15godz podobnie jak 2 sniadanie. Pozniej zalezy o ktorej skoncze prace kolo 17.30 obiad ziemniaki, piers z kurczaka w panierce + surowka lub ryz + piers z piekarnika. a na kolacje ser twarogowy.
mniej wiece cos takiego, oczywiscie nie zawsze tak to wyglada, czesto brakuje posilkow, ciezko jest utrzymac diete w mojej pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
3 posiłek który jest w pracy bym jakoś zmienił . może sprobuj wziac jakiesgos kuraka + ryz /makaron/pieczone ziemniaki do podelka. A tak to myśle ze zestaw ok tanie ale wmiare dobre produkty. Co do smaku to raczej bym nie brał owocowych smakow oprocz banana . Jakos nie ejstem przekonany jak mialem maline to musialem dosypywac kakao bo tak chemia zalatywalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 312
myslalem jeszcze o bcaa, przyda sie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 1691 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37441
OSOBIŚCIE PRZY BUDOWANIU MASY I LZEJSZYCH TRENINGACH JA NIESTOSUJE BCAA . jezeli bd planować potem redukcje lub cięższy cykl treningowy mozesz zostawic na pozniej. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
bcaa smialo mozesz dorzucic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 312
witam ponownie, mam juz te cuda w dmou, teraz tylko chcialbym sie upewnic jak to brac. wiec:

bielko rano, przed snem i w ciagu dnia 1x w celu uzupelnienia niedoboru
Trec Caffeine 200plus rano i przed treningiem
Vita-Min Multiple Sport przed glownym posilkiem 1 kapsulka mineralow i 1 witamin
Chela MZB Sport Formula przed snem
gainer - po treninu i w ciagu dnia zeby uzupelnic niedobor
bcaa przed i po trenigu, w dnt rano

czy to sie zgadza ?

aha i jeszcze jedno, czy moge rano sobie przygotowac porcje bialka i do drugiego pojemnika porcje gainera, zeby w ciagu dnia je spozyc?


Zmieniony przez - molista w dniu 2013-05-08 19:50:39

Zmieniony przez - molista w dniu 2013-05-08 19:52:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
podoba mi sie

z tym białkiem i gainerem to tak, możesz

Zmieniony przez - davidooo w dniu 2013-05-08 20:19:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko c-6 czy coś innego:) do 100zł. sogi

Następny temat

Jaki Gainer?

WHEY premium