SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplementacja wrzesien - grudzien (cel: siła)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2346

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
mam do wydania ok 1500zł na same suple, odzywki i nie wiem co dokładnie wybrac. Metoda treningowa bedzie trwała 13tyg. Troche juz sie zastanowiłem i na 99% wezme:
- witaminy Olimpa multiple sports (1 rano + 1 wieczorem)
- gainer 2 Vitalmax 10kg (z 200g dziennie)
- omega 3 - firma byle jaka (4g dziennie)
- glutamina NAG ... z 15-20g dziennie
- BCAA .. tez tak jak glutamina

tylko jakie firmy sa dobre ? W sumie NAG ostatnio jadłem z Biogenixa i BCAA z Treca.
Do tego doszłaby jakas kreatyna na 7tyg (stack). Zastanawiałem sie nad tymi suplami z ALRI, ale jakos nie trafiłem na dobre opinie.
Co jeszcze mozna dodac co pomoze w dojsciu do wymarzonych wyników i wagi (ok 78kg) ? Trening oczywiscie bedzie na poziomie mistrzowskim rozpisany przez trenera .
Z góry dzieki za podpowiedzi i pozdrawiam.

aha.. bede kupował po cenach hurtowych wiekszosc rzeczy wiec jak kto by szukał po zwykłych cennikach to nawet i do 2000zł mogłby rachunek dojsc

Zmieniony przez - Kuba_SnK w dniu 2007-07-09 21:22:15
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3487 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31473
dobre opinie zbiera omega 3 firmy OLIMP, n-acetyl glutamine polecił bym z Treca

to tak m.in

- Siema. I jak, masz te zakwasy po wczorajszym wf ? Rozlał ci się kwas mlekowy?

+ No mam. Teraz czekam, aż go wp******i glukoza.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
glutamine polecam treca 400g (NAG+l-glutamina)

BCAA Mega Capsy Olimpa , ekonomiczne i dobre

Omega 3 ,też Olimp

a i nie wiem jakim cudem aż tyle Ci wyszło , jakie Ty masz te "ceny hurtowe" , po podliczeniu wszystkiego kupiłbym taki zestaw za 440-470zł ,bez staka..

czyli masz jeszcze tysiaka na wydanie a to duuużo supli


Zmieniony przez - ripahza w dniu 2007-07-10 09:41:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 979 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15212
1500 zeta, to b dużo jak na odżywki. Pomyśl o zestawie z ALRI + jakies dwa stacki pompujące i coś na po treningu i masz na 2 miesiące masakryczny cykl..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ripahza ... nie mówie, ze mi tyle wyszło na 3 czy 4 odzywkach. Po prostu mam tyle do wydania i nie mam zamiaru oszczedzac na odzywkach + sam nie wiem co jeszcze do tego dodac. Sam zestaw ALRI kosztowałby pod 400zł . Zreszta popatrz na to... 20g glutaminy dziennie to w całej metodzie 20 * 7 * 13 = 1830g samej glutaminy.. tyle samo BCAA wiec cena wg mnie nie wyjdzie taka mała .
Dzieki za odpowiedzi

Zmieniony przez - Kuba_SnK w dniu 2007-07-10 11:46:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
duże dawki.. ile ważysz ?

za taki hajs to juz można zrobić konkretny cykl, 1500 to nawet aż za dużo.
napewno cykl opierałby się głównie o amerykańskie cukiereczki

ja bym zrobił tak:
BCAA z Nutrabolics - dobra jakoś , same estry
Gainer - Vitala dobry ,ale ja bym spróbował cos z USA
Białko - tez by się przydało , hajs jest to czemu nie izolacik i jakiś matrix na noc np. PRO LOGANTUM
GLUTAMINA - NAG / trec ,ewentualnie OLIMP
jakieś 2 pudełeczka staków, tu trzeba się zastanowić ,bo ostatnio sporo tego , nowości tez nie brakuje..

Omega 3, witaminy itd.

celem jest siła więc, coś na podniesienie naturalnego poziomu testo..

ZMA na noc + jakiś TRIBULUS

no i mamy piękny cykl napewno za mniej niż 1500zł

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli wyjdzie mniej niz 1500zł za wypasny cykl to sie nie obraze . W koncu to nie jest tak zeby wszystko wydac tylko wydac tyle ile jest potrzebne nie zastanawiając sie czy moge dokupic jeszcze 1kg gainera .

Waze tyle ile jest w profilu.. a teraz nawet mniej bo 71,0kg rano ... w szczycie miałem 74,5kg, ale po 2ch posiłkach (73,0 max rano i licze, ze do wrzesnia własnie do tylu dojde)

białko ... ostatnio jak wliczałem do diety 20g glutaminy to jadłem białka ponad 3g/kgmc wiec nie wiem czy jeszcze byłoby potrzebne.
O tribulusie myslałem i pewnie wezme tylko zrobie badania poziomu teścia we wrzesniu przed cyklem i w grudniu po cyklu i zobacze czy cos sie zmieniło .
Stacki.. no własnie 2 pudełka na 100% tylko kurde nie wiem co wybrac . Na pewno NIE CHCE czegos z kofeiną. Jadłem takie stacki: CP, Xpand, No-Cre-X3 (ten ostatni skończyłem ok 20 czerwca wiec bede jakies 12tyg bez kreatyny).
Omega-3 pewnie wezme z Olimpa lub Treca (ciagle te biore). Witaminy z Olimpa.
ZMA - jedyne oryginalne ZMA jakie jadłem to było Xtreme Pro ZMA (SNI), ale to sie je przed treningiem, a nie na noc wiec sie nie znam na ZMA i nie wiem które byłoby najlepsze.

btw.. ceny hurtowe miałbym na produkty ze sklepu SFD i w nich wolałbym wybierac, ale.. nie jest top roblemem bo przy zakupie powyzej 1000zł dostaje sie rabat ok 200zł w sklepie, w którym sie zaopatrzam wiec nie jest źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
jeśli w profilu jest wszystko jest autentyczne

to.. 190kg na klate - RISPECT

skoro ze sklepu sfd.. to w porzadku tu jest dość bogaty asortyment

waga - ~ 70kg , czyli 7-8g BCAA potrzebujesz w porcji , przed i po trenigu

jeśli chcesz też glute to polecam BCAA + GLUTE ze Sport's One 1kg

stak.. bez kofy tak.. Horse Power nie brałeś , a podobno nieżle klepie, weź 2 puszki napewno się nie zawiedziesz,bardzo dobry składowo

rozumiem ,że bardziej zależy CI na sile niż na masie , nie wiem czy dobrym rozwiązaniem będzie gainer dla Ciebie.. ale możesz wziąć jakieś 3-5kg i brać po trenigu ,ewentualnie tam gdzie Ci brakuje czegoś to uzupełnisz posiłek..

hmm gainer też bym polecił ze Sport's One sprawdziałem Extra Mass i rewelacja , gainer bez żadnych niepotrzebnych dodatków typu kreatyny itd.. dużo białka na 100g/37g i to izoloat i koncentrat , do tego enzymy trawienne , zero problemów żołądkowych nawet przy dyżych porcjach polecam..

białko jakieś ze 3kg by się przydało.. Prolo Olimpu na noc , a do posiłków w celu uzupełnienia np. ELITE WHEY PROTEIN od Dymatize, niby są jakieś wałki ,ale osobiście nie wierze.. firma dobra sprawdzona.

i tu od razu kłania się ZMA i Tribulus tej samej firmy czyli Z Force . Nie wiem czy nie lepiej byłoby kupić oddzielnie ZMA i Tribulusa..

to chyba wszystko..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
clout + hp
clout + noz


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2007-07-10 14:40:34

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
tak wychodzi około 1000 po normalnych cenach więc myśle ,że nieźle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
stack albo NOZ albo No-Xtreme (nowość Kaizena, poczytaj opinie Rafała o tym stacku)

Zmieniony przez - Eclipse21 w dniu 2007-07-10 15:08:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

no shotgun + ethylosteron + animal stack 2

Następny temat

knockout olimp problem

WHEY premium