SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplementacja pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 957

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4100
cykl xp+ka...rano chce robic a6w i mam pytanie jak stosowac gloote i krete,czy mozna w dt pierw gloote potem a6w i po krete.a w dnt gloote a6w i po xpand?czy robic a6w i odrazu po gloota i kreta?i czy w dnt zmiejszac dawke glooty przy xpandzie?
i kolejne pytanie ile czasu po treningu mam brac gloote z bcaa straczy 15 min..biore tak:odrazu po treningu ka + carbo ,po15min gloota+bcaa,30 min po białko?moze tak byc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
antykatabole wal po brzuszkach i od razu po treningu, z kredą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 206 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4100
gloota to wiem ze transporter kreatyny,ale bcaa tez?slyszalem opinie ze z bcaa poczekac az sie kreta wchlonie,czy to prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
nie, nie ma czegos takiego jak transportery kredy, ona transportu nie potrzebuje.

bcaa to takie szybko wchłanialne białko (w pewnym uproszczeniu) a że jego dawki są niewielkie (5-10g) więc nie ma wpływu na wchłanianie kredy, można śmiało razem brać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalacze (dla 16-latka)

Następny temat

X-Pand , Horse Power

WHEY premium