SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplementacja na sile any idea?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 203 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2281
hey,
Pod koniec grudnia konczy mi sie cykl na mase i teraz zastanawiam sie co kupic na sile. mam juz jablczan zakupiony a mysle o dokupieniu storma i schock'a universala. no i oczywscie do tego bedzie bcaa tym razem sprobuje olimpu i l-glutamine tez chyba olimpu. a moze cos lepszego doradzice. to bedzie moj pierwszy cykl na sile :) w ogole od niedawna zaczalem brac suple dokladnie od cyklu na mase czyli jakies 2miechy temu. I jeszcze jedno male pytanko czy przy tynm cyklu na sile masa tez mi pojdzie bo zastanawiam sie nad kupnem jakiegos gainera.

‎"My attitude is that if you push me towards something that you think is a weakness, then I will turn that perceived weakness into a strength." MJ

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 203 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2281
ktoś ktoś może coś doradzić

‎"My attitude is that if you push me towards something that you think is a weakness, then I will turn that perceived weakness into a strength." MJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Jak będziesz uczciwie trenował, to przy takim treningu masa może pójść, i to sporo, więc gainerek jak najbardziej. Z siłowych produktów ( i masowych) - jeśli masz kasę - polecałbym dyskusyjny Aplodan MuscleTecha. U mnie daje rezultaty. Ale biorę tylko 2 tab przed treningiem.
Shock + Storm powinny dać niezły rezultat
Pozdro

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 203 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2281
no tak, ale czy to nie bedzie za mocne na poczatek hmm kurczaki wolal bym te mocniejsze srodki na pozniej zostawic :)

‎"My attitude is that if you push me towards something that you think is a weakness, then I will turn that perceived weakness into a strength." MJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2024 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12306
No to zostaw :D
one do tych najsłabszych nie należą :P
zacznij od jabłczanu/mono, i tak będą dobre efekty przy odpowiedniej diecie, treningu i suplementacji. (kolejność ma znaczenie:D)

Pomogłem?-daj sog'a :DDD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1616
Też mi sie tak wydaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 203 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2281
hmm tak mysle, ze to bedzie tak wygladalo:
bcaa olimpu
l-glutamina olimpu
jablczan = dawkowanie z rana przed treningiem i po
bialko = to bedzie zalezne od diety znaczy sie dawkowanie jesli bede potrzebowal duzo to po trenignu i przed snem jesli nei to przed snem
i jesli bede mial niedobor kcl to dokupie jakiegos gainera nie wiem moze olimpu tez 6000 tego albo pvl mutant massa.
co wy na to, moze jakies inna opcja;)?

‎"My attitude is that if you push me towards something that you think is a weakness, then I will turn that perceived weakness into a strength." MJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1616
Moim zdaniem może być tak jak piszesz. pzdr Aha. Jabłczan czy tam mono przed treningiem możesz sobie darować. Rano i po wystarczy.


Zmieniony przez - bartas21 w dniu 2008-11-27 14:15:03
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czym sie faszerowac

Następny temat

Układam cykl! Cp czy Nitro II, co do tego?

WHEY premium