SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplementacj około treningowa a trening wieczorem

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11215
Witam do tej pory ćwiczyłem do południa i moja suplementacja około treningowa wyglądała następująco.

Przed:
-10gm BCCA
-30gm carbo

Po:
-30gm Białko WPC
-70gm carbo




Czy powinienem coś zmienić skoro teraz trening będe kończył koło godziny 20? Czy uciąć ilość tych węglowodanów?
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niekoniecznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402353
ja bym zrezygnował z carbo przed, bez wzgledu na pore treningu i zmniejszył dawke carbo po treningowa lub calkiem z niej zrezygnował jezeli masz mozliwosc w miare szybko zjesc posilek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4850
wincol
ja bym zrezygnował z carbo przed, bez wzgledu na pore treningu i zmniejszył dawke carbo po treningowa lub calkiem z niej zrezygnował jezeli masz mozliwosc w miare szybko zjesc posilek


Tak jak wincol napisał. Carbo przed OUT, BCAA ok.
Białko z Carbo jest dobrą opcją po treningu, jeżeli nie masz możliwości czegoś szybko zjeść lub poprostu potrzebujesz szybko dostarczyć energie.

Zmniejsz troche porcje tego Carbo, 40-50g prochu starczy albo poprostu zjedź jakiś owoc z białkiem, np. banana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11215
A możecie to jakoś uargumentować? Bo czytałem gdzieś właśnie na tym forum badania naukowe na temat suplementacji około treningowej. Nie moge tego artykuły teraz odnaleść ale wynikalo jednoznacznie że najlepsze efeky uczyskuje stosując po treningu węglowodany od 0,8-1,4g/kg masy ciały i przed treningiem tak samo ważne w trochę mniejszej dawce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402353
tak ale nie musza to byc wegle z prochow koniecznie, chodzi ogolnie o wegle, moga byc te z pozywiania, no i takie sa oczywiascie lepsze niz proszki

Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-11-22 22:02:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11215
Owszem nie muszą ale nie o to pytam. Pytam o to czy z związku ze zmianą godziny treningu na wieczorna powinienem coś zmienić jesli tak to proszę o racjonalne argumenty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402353
dostałes odp.nie potrafisz wnioskow wyciagnac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11215
Dostałem odpowiedz ale bez uzasadnienia. To że mi ktoś napisze żebym zmniejszył ilość węgli to dla mnie za mało. Dobra nieważne myślę że po prostu na razie zostawię tak jak jest i będę obserwował swój organizm. Ewentualnie jak nie bedzie ok to zmniejsze ilosć tych węgli.
Tak czy siak dziękuje za odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402353
nie chodzi o to ze masz zmiejszac ilosc wegli ogolnie jezeli taka ilosc potrzebujesz,
chodzi o zmniejszenie ilosci wegli z prochu, masz ich tam az 100g łacznie, bo to wegle slabej jakosci, daj za to wiecej wegli pozywienia zeby to wyrownac, jezeli miałes wliczone to w bilans
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 168 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11215
Wiec myśle że po treningu wrzucę 40g carbo i jednego banana
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningówka +stack

Następny temat

tanie białeczko

WHEY premium