SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suplemęty i odżywki !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 863

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 307
czy w moim wieku (15 lat ) opłaca się brać jakieś odżywki ?

nie ma to jak Motywacja !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 111 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7487
opłaca się zacząć jeść porządnie na odżywki przyjdzie czas. Bo 70 % sukcesu to dieta.jak dieta kuleje to niema przyrostów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 307
a ja właśnie zabardzo nie amm diety :/

nie ma to jak Motywacja !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 117 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4706
Weź się za diete i słownik - nawet w tytule postu błędy robisz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 307
ok ; z polskiego orłem nie jestem :P

nie ma to jak Motywacja !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
Jezeli jestes ektomorfikiem to jedz co ino ci wpadnie do lapy i licz tylko kalorie minimum 4000kcal i waga bedzie szla do gory w 100% na pewno cos miesni ci przyjdzie : ) aa pozniej redukcja i git :0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
Nie tyle co wpadnie w lape tylko pełnowartościowe posilki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 233 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11099
Nie popełniaj mojego błędu i zacznij od dobrego odżywiania:) jak byłem w 2 technikum też myślałem, że suple załatwią sprawę i tylko marnowałem pieniądze plus straciłem jakieś 2 lata. Na dobrym jedzonku najlepsze efekty są;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 307
ok

nie ma to jak Motywacja !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co daje jabłczan kreatyny?

Następny temat

Po dłuższej przerwie.

WHEY premium