SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suple pod badania krwi

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1604

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

endomorf ok 18% z tendencja na boczki

Wiek

23

Waga / wzrost

91/183

Staż treningowy

2-3 lata

Cel cyklu

dobra masa

Stosowane już wcześniej suplementy

beta alanina, koffeina, carbo, bialko, kreatyna mono, bcaa

Stosowane wcześniej spalacze

Man scorch

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

bialko, beta alanina, koffeina

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

dieta na 3500kcal, bialko 1,8g/kg, 350gr wegli, reszta tluszcze

Przewidziane finanse na cykl

200

Uwagi i sugestie

obecnie zamowilem i mam zamiar brac kreatyne jablczan z beta i kofeina
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3700
Witam
Wczoraj zrobilem sobie badania krwi. Chcialbym sie podzielic nimi i prosic o pomoc w dobraniu supli. Jakies sugestie czy cos. Jakies sugestie ?

tsh 1,340 mlU/L (zakres ref 0,27-4,2)
testosteron 352 ng/dl (zakres 241-827)
Czy podac reszte badan ? krwi ? jak glukoza (96) itd

Mam tez od dluzszego czasu cos podchodzace pod depresje, troche wiekszy wysilek w pracy ( plus silka), moze troche nerwow ostatnimi czasy

Zmieniony przez - krypol85 w dniu 2014-08-29 23:11:50
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402353
smiało bierz Black Devila, u mnie chlopacy zadowoleni z tego supla, masz kilka przydatnych substancji w jednym suplamancie bez kombinowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
buzdyganek ziemny choć mało dowodów jest na jego skuteczność w podwyższaniu testosteronu, ale libido i samopoczucia już tak

kwas d-asparaginowy

oraz Witamina D

i jakieś niefarmakologiczne Inhbitory aromatazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3700
Domyslilem sie ze mam niski poziom. DAA bralem i bylem zadowolony z samopoczucia i libido. Moge dokupic i wlaczyc w cykl. A cos na podniesienie tescia? O test freaku kiedys czytalem, ale nie wiem za bardzo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
pisałem Ci wyzej

, chcesz konkretne propozycje supli ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
J.W zawiera te substancje o których mówiłem, jeszcze możesz witamina D dorzucić bo i tak lato się powoli kończy, a suplementacja starczy na pół roku jak weźmiesz choćby to
https://sklep.sfd.pl/Myprotein_Vitamin_D3-opis30891.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
normy sa po to zeby dzialac cos kiedy są ponad norme albo ponizej.. Ty masz wszystko w normach wiec moze sobie wkrecasz ta depresje ze to z tego powodu ;) moze poszukaj przyczyny gdzie indziej

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12040 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
vaadeer podal sympatyczny zestawik. co do suplementacji d3 jak wrzucamy juz wieksze dawki warto pomyslec o tym by dorzucic do niej k2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3700
co myslicie o Olimpie tribusteron ? ze stezeniem 90% ? + DAA activlabu i hmm nie jestem pewny tej witaminy D3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Patrząc na to że ostatnio widziałem jak wykryto podsypke 1-dehydroepiandrosterone w kilku tribulusach (min. Scitec, Weider) to może zadziałać :) . Tribulus to raczej ma duży wpływ na Libido i możliwość erekcji niz na sam testosteron , bardziej z niego afrodyzjak niż booster.


Zmieniony przez - Vaadeer w dniu 2014-08-31 16:38:12
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile brać gainera?

Następny temat

suplementacja po redukcji

WHEY premium