SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suple po powrocie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 768

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 668 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8805
Witam nie bylo mnie rok tutaj i na silowni tez :) wrocilem miesiac temu jestem po 7-8 treningach ogolnorozwojowych powoli ukladam diete biore witaminki i zma apteczne diete uzupelniam bialkiem ktore mi pozostalo - Provitem. /Mysle spalic pare kg i troche sie wzmocnic ze spalaczy pomyslalem o TSE chyba ze przez ten rok wyszlo cos ciekawego i godnego polecenia? i o zakupie jakiegos stacka/stackow moze Cell Pump (ktorego kiedys bralem i dobrze wchodzil) i Horse Power ktorego nigdy nie probowalem. Wczesniej bralem mono, cell pumpy, crevolution, nitrobolon II, dominator creatine strong matrix, jablczan, buforowane mono, NO-CRE-X3, Xpand, Xpand Energized cos ciekawego godnego polecenia wyszlo ze stackow? bo moze cos innego bym kupil a wole oprzec sie na opini uzywajacych niz przegladac caly asortyment sklepow, dzieki i pozdrawiam

brak podpisu z powodow technicznych

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3357 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19536
Najlepiej poćwiczyć jak najdłużej bez suplementów, ze spalaczy na początek redukcji najlepsze teraz to Dyma-burn i Scorch, co do stacków-przeglądnij forum-powstało ich bardzo dużo, Horse Power trzyma się w czołówce cały czas.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 383 Napisanych postów 37475 Wiek 2 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 126431
zdaje się, ze już pewne doświadczenie posiadasz więc mam nadzieję, ze z dietą i treningiem nie będzie problemu...

z supli; witaminy/minerały, [mzb] to już stanadard.
zamiast tse wrzuć raczej thermo stim[jest to nowszy i lepszy spalacz]

kreatyna- na początek b. dobrze wchodziło mi zawsze mono- możesz więc zacząć cykl wlaśnie na nim a po miesiący kontynuować cp lub crev.

warto tez byloby pomyśleć nab bcaa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 668 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8805
dzieki wlasnie cos mi sie obil o uszy ten nowy spalacz a o bcaa tez myslalem :) z kreatyna jeszcze pomysle, dzieki i pozdrawiam

brak podpisu z powodow technicznych

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podpowiedz

Następny temat

jaki xpand? ktory najlepszy?

nutloveb