SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suple na sile?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1349

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 137 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1056
witam

Pisze tutaj do was bo slyszalem,ze jest tu sporo ludzi majacych wiedze na dany temat
Moje pytanie jest takie co myslicie o takim zestawie do mojgo cylku na sile- skupiam sie glownie na wyciskaniu i spaleniu fetu z brzucha( wiec jak bym troche schudl byloby niezle ,ale chodzi mi o fet z brzucha- obecnie mam w pasie 88cm)

mysle nad kupieniem sobie czegos takiego - bcaa plus bialeczko plus domowe zma i mam juz kretke mono vitala - 900 gram - wiem ,ze mono ciagnie wode wiec jak brac mono zeby nie napuchnac woda i nie spuchnac na twarzy bo jestem na to podatny- i mialem juz tak na wczesiejszych cyklach z mono- pewnie spytacie dlaczego kupilem mono - wiec mowie bo mam juz te opakownie od kwietnia sa zszkoda zeby sie zmarnowalo.
Aha mysle nad stala supleemntacja hmb - przez ajies 12 miechow - co o tym myslicie , jakie macie zdnaie na temat tego supla.

to z grubasz tyle-pozdro

i zycze wesolych swiąt i szczesliwego nowego roku
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2256
witam co masz na mysli mowiac domowe ZMA?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Twoim celem jest sila i zrzucenie zbednego fatu tak ?

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
po co ci 900 gram kretki ?
hmb sobie odpusc

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
900g kretki - na 3 cykle

hmb faktycznie szkoda kasy 12 miesieczna suplementacja wyjdzie drogo, mozesz zainwestowac w cos fajniejszego - z tym ze palenie tluszczu wiaze sie z ujemnym bilansem kalorycznym, a przy tym ciezko sile zrobic.

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 137 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1056
mozliwe - we wrzesniu mineło 6 latek jak ćwczie - i powiem ci ,ze zrobie to zo zakładam - bo wiem o tym ,ze dam rade.
dlaczego? - pewnie w duzym stopniu dlatego,że za jakies 10 dni zaczynam powoli cwiczyc klatke bo wracam do jej cwiczenia bo dosc nieckawej kontuzji- w sumie nie cwuczylem jej jakies 4 miechy.
i napewno zrobie okroslona sile i zrzuce jeszcze fet - bo jest cos takiego jak pamiec miesni i powroce do jakies tam wyniku po 1 cyklu (oczywiscie cwiczeniowym a nie saa) potem bede robil 2 ,3 i tak dalej.

a kofy nie moge brac i juz - nie pije kawy i nie bede stosowal Tight! bo on zawiera kofe - nawet mam ten supel na sprzedaz.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Kreatyna, zma, carbo, bialko carbo po treningu...co do wspomagaczy...jesli nie mozesz brac kofeiny i innych rzeczy ktore maja negatywny wplyw na zdrowie, cisnienie itp...moze sproobuj green tea..dobrej diety i ujemnego bilansu kalorycznego, w diecie wrzuc 2g bialka, 1.5g tluszczu i reszta wegle, oczywiscie na minusie !

Co to za kontuzja byla ?

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 333 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1126
Dieta!!! Przez internet, ciezko bedzie ustalic prawidlowy plan dieteyczny, ale konsultacja z dietetykiem da ci wiecej niz kupno kolejnych prepapartow - cud.

SFD jest jak sitko pelne wody...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Heh z reguly dietetycy sa drodzy.
A przez internet sie da

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2587
wejdz w diety a otrzymasz odpowiednia dietę

kometa_5

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mały problem :/

Następny temat

Carbo+Creta+??

WHEY premium