SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suple na początek cyklu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
CP to jablczan kreatyny z niewielką iloscią i dawką dodatków (typu tauryna, czy 1g aakg...).

https://www.sfd.pl/Kreatyna_a_staż_-_czyli_dlaczego_nalezy_poczekać.-t392944.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1728
Na twoim miejscu spróbowal bym jeszcze jednego cyklu na monohydracie ewentualnie dorzucił do tego Lglutamine no i jakies białeczko lub gainer, z cell pumpem narazie poczekaj wsumie nie wiem jak na innych bo opinie sa podzielone jak przy kazdej odzywce, ale ja z CP nie bylem zadowolony

więcej ruchów a mniej p******enia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
ja tez nie byłem zadowolony z CP

zdecydowanie wolę mono

glutamine - odradzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
ok to narazie zrobię cykl na mono, a do diety mass xxl treca i carb bx biogenixa. Czy suplementy typu jabłczany itd warto łączyć z jakimiś aminokwasami, hmb? Czy ma to jakis wielki wpływ na koncowy efekt niż przy stosowaniu samego jabłczanu?

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Nie.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
jednak zdecydowałem się na Whey mass gain Hi Teca(z powodu ceny)-4,5kg, do tego Carb Bx Biogenixa, Mono mega caps Olimpa, i jakies witaminy. Czy z takiego zestawu mozna zrobic jakis sensowny cykl oczywiscie prze odpowiedniej diecie? Waham się z tą kreatyną, bo na olimpie efekty były w porządku, a to był 1 cykl(podobno 1 powinien być najefektywniejszy).Czy lepiej zmienić mono na vitalmaxa lub cos innego? Wiem ze kreatyna to kreatyna ale na niektórych działa olimp a na niektórych vitalmax...DOdam że z ostatniego cyklu mam jeszcze ponad 60caps olimpa, ktore moge teraz wykorzystać..
PRosze o odpowiedz, i juz wiecej nie męcze^^
Pozdr.

Zmieniony przez - ecko unltd w dniu 2009-09-04 15:20:20

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
mono to mono Vitalmaxa wyjdzie bardziej ekonomicznie .
co do zestawu mozna zrobic cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 727 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6812
Ecko z tego co piszesz, to ja bym ci radzil zainwestować w kurczaki i tuńczyki, a nie gainer, bo przypuszczam, że będzie tak, że na obiad będziesz walił naleśniki z dżemem bo akurat to mama zrobi, po tym gainer i niby wszystko będzie OK..
Jak dla mnie to w tym dziale nie powinny się zjawiać osoby, bez wcześniej ułożonej diety z działu odżywianie, a jeżeli się zjawiają, to źle o nich świadczy.
No offence.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3420
nom to powowdzenia x) wybrales jeden z naprawde gorszych gainerow ;/ mass xxl , monster mass ,mutant mass czy cos w tym stylu, lepiej doplacic a kupic cos pozadnego , juz lepiej kupic kurczaka jak kto wyzej wspomnial. Jak nechcesz jechac na mono mozesz zakupic jablczan albo kre-alkalyn kre alkalyn jest troche lepszy od mono ;) jablczan na mnie tez osobiscie lepiej zadzialal od mono tylko jest drozszy. a z tym gainerem to naprawde (....) mylsisz ze czemu jest taki tani....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1068 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3231
a skąd wiesz ze nie mam diety? mam dietę, sprawdzaną na forum jakies poł roku temu, teraz wystarczy tylko pozmieniać trochę, dostosować do mojego obecnego zapotrzebowania na kcal i wart odzywcze...pare min roboty.

Gainer to tylko uzupełnienie raz dziennie wystarczy...
Juz kupilem teg ogainera, sugerowałem się nie tlyko ceną, lecz jeszcze opiniami na sfd, i 95% ludzi zachwala sobie tego gainera, wiec nie wiem co Ci w nim nie pasuje, skład ma tez niezły...

The Great Seal Of State Of CALIFORNIA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerwanie cyklu kreatyny

Następny temat

Siłka+Kickboxing+Efedryna [i co do tego?]

WHEY premium