SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suple bez diety :(

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 993
wiem jak wazna jest dieta przy spalaniu tluszczy i suplementacji ale niestety warunki mam takei ze nie moge panowac nad dieta: jade na oboz zeglarski, gdzie jedzenie to catering czyli 3 posilki: sniadanie-kanapki, obiad-zupka+2danie, kolacja-kanapki...standardowe polskie jedzonko...wiem ze zle ale musi tak byc...
chce zrzucic przez 2 tyg ostrego treningu tam: bieganko+cwiczenia pompki&brzuszki jak najwiecej tluszczyku, a po powrocie tu jeszcze brac jakis supel przez powiedzmy tydzien, oczywiscie caly czas trening...

zastanawiam sie nad HMB lub FatBurnerem jakims, niemoge laczyc bo poprostu niemam tyle kasy..a chyba lepiej zebym cos tam zabral ze soba bo na kanapkach duzo nie zdzialam

cel to spalenie tluszczyku i uwidocznienie miesni, ktore juz dzieki CKD troszke lepiej wygladaja..co myslicie o takim zestawiku: 120tab HMB + 40 tab L-carnityny ? czy moze lepiej ten fat burner ? czekam na odpowiedzi

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2907 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27817
teraz nic nie kupuj bo bedzie to strata kasy
bez diety efektow nie bedzie ZADNYCH
jak wrocisz to sobie kup TS z aerobami i dietka zgubisz ladnych pare kilo

Czuwa nad Tobą Bóg
Nie wszyscy Cie w dupe kopną
są ludzie bez nóg

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 561 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16257
powiem ze bylem na takim zeglarskim obozie i przy takim jedzeniu i piciu piwa wieczorem schudlem 7 kilo.wysilek, caly dzien w ruchu.p.s.nie zebym zachecal do picia alka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7560
raf ... to od tego że się dużo ruszałeś i pewnie niedojadałeś

alkohol niewiele miał tu do powiedzenia - chyba że to piwo w b.dużych ilościach (dodatkowe odwodnienie)

ciemność widze ciemność

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 127 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 993
ejj no ja wiem ze wy wszyscy uczeni jestescie itd, ale bez diety tez sie da schudnac, wiem to z wlasnego doswiadczenia (3 kg - 2 tyg biegania jedzenie jak zawsze, tylko na kolacje samo bialko), tym razem mysle ze jak wezme jeszcze hmb albo fat burnera to efekty beda lepsze tym bardziej ze cwiczyl bede tez wiecej :)..a na kolacje zamiast tych kanapek bede sobie kupowal twarozek grani..moze byc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7560
gogo2
pewnie że grani będzie ok, tak nie dramatyzujmy z jedzeniem przez tak krótki okres - pewnie i w kateringu coś uskładasz np. rano jajka+mleko, potem na przekąskę kup wafel ryż, obiad - patrz co jesz - odwal złe tłuszcze (kiełbacha, panierki etc.) i nie przejadaj się, przekąska no i kolacyjka - jakieś gotowane warzywka czy cuś też się znajdzie więc looz
primo - dołóż posiłki od siebie i nie przejadaj się
doożo pij (wody) i się pilnuj
l-karnit/HMB odpuść, ZMA ok, burnerek ? jak Ci nie szkoda kaski do dorzuc
i tyle

Zmieniony przez - MORDAD w dniu 2005-06-14 13:44:00

Zmieniony przez - MORDAD w dniu 2005-06-14 13:44:31

ciemność widze ciemność

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
ja rowniez radzilbym nie wydawac kwitu na suple. lepiej zakup sobie na wyjazd jakies wartosciowe produkty spozywcze i popraw ten catering;) za suple wezmiesz sie wraz z dieta i aerobami. Bo ze spalaniem tluszczu jest tak, ze suple mozna do tego wlaczyc, aby sie wspomoc, ale bez diety i aerobow, w przeciwienstwie do suplui, nie wyrobisz. pozdrawiam.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ich habe eine Frage...

Następny temat

Mały zestaw do opini

WHEY premium