SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

super pump250 vs animal pump vs no xplode

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6532

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 365
witam. jak wyżej. który z tych supli jest najlepszy? tzn chodzi mi o to, po którym z nich są najlepsze efekty. Jestem po cyklu Cell Pumpa i chciałbym teraz wziąć coś mocniejszego. proszę o poradę!

Tyle Szans Ile Odwagi.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 365
miałem nie brać w DNT ale dzisiaj mnie coś podkusiło -.- a jak już wziąłem tą jedną miarkę to chciałem zobaczyć czy po 3 seriach na sztandze łamanej będzie coś widać. I nie wiem jak to się stało ale po 1 miarce exploda poczułem większą pompę niż po 3! jak to możliwe? czy za duża ilość exploda ma odwrotny efekt? :>

Tyle Szans Ile Odwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 365
a może poradzicie jeszcze coś innego? ;> np. NaNO Vapor

Tyle Szans Ile Odwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5490
animal trochę przereklamowany, jeżeli chodzi o SP i Expolde'a to jedne z lepszych i cenionych, zależy jakich efektów się spodziewasz po tych suplach?! wiele zależy od diety także też jej przypilnuj

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2548 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17304
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 365
chciałbym poprawić siłę i trochę lepiej się wyrzeźbić. po CP przbyło 15kg na klatkę ale chciałbym coś do tego jeszcze dołożyć :D z dietą próbowałem ale średnio mi wychodzi ;x

Tyle Szans Ile Odwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
No-xplode+mono. Sam booster ma w sobie ok. 1g krety.

SP250-imo nie wart ceny. WOlalbym kupic nitroE/shotguna/HP.

Najlepsze efekty daje dieta. Jesli chodzi o efektywnosc cyklu, to podobny efekt da chociazby sam monohydrat.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 365
dobra Skerx. to jakie mono byś polecił do xplode? ;>

Tyle Szans Ile Odwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 161 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4417
"no xplode" zdecydowanie na pierwszym miejscu
polecam tez "no shotgun"
jezeli chodzi o SP250 to w moim przypadku dziala po 3 miarkach dopiero i wolno sie wkreca, super pump nie bralem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 365
no dobra to zakupię noxplode. monohydrat chyba wezmę z biogenixu. dzięki wszystkim ;)

Tyle Szans Ile Odwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 365
https://sklep.sfd.pl/Bsn_N.O__Xplode-opis25464.html  co myślicie na ten temat?

Tyle Szans Ile Odwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
Biesz smiało kolego xplod + mono. to jest 820g sa jeszecze opakowania 1025g chyba w podobnej cenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer Syntax,PVL,??

Następny temat

Kre alkalyn jakie przynosi efekty ?

WHEY premium