SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sucha masa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1174
Witam myślę nad zrobieniem w najblizszym czasie jakiegoś cyklu na mase dobrej jakości i rozważam rózne opcje i potrzebuje jakiś propozycji waszych.Posiadam obecnie: suste,tren,propa,wino ale wszystko dokupić moge.

1. WIEK:25
2. WAGA:101
3. WZROST:180
4. WYMIARY:
-biceps:45
-klatka:130
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:8 lat
6. DIETA:
-białko: 3g
-węglowodany: 3g
-tłuszcz: ~1g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: chyba 5 wcześniej(tren,meta,antek,prop,wino,oma,enan,npp)
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: sucha masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: pół roku
11. POZIOM BF%: nie wiem
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):tycia
13. STAN ZDROWIA: bdb
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: porostu
15. PPM (podstawowa przemiana materii):bardzo dobra
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:180
-martwy ciąg:220
-przysiad: 150

Zmieniony przez - el_el1 w dniu 2012-07-14 23:31:22
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1174
dzięki.Ten cykl to zamysł,jednak zostanę teraz przy prop wino tren,ale dzięki za pomoc.
aa wracając słyszałem,że właśnie dobrze jest równolegle jechać tren act. i winko ,ale nikt nie jest doskonały i przyjmę twoją rade również dłuższy cykl zacznę na zimę ponad 20tyg.Teraz zostanę przy czymś krótszym.

Zmieniony przez - el_el1 w dniu 2012-07-15 09:59:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
propa z winem polacz dobrze na tym wyjdziesz.ja bylem zadowolony.susta cie podleje a tren to raczej rzezba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 533 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29188
oj chlopak wiesz ze dzwoni ale nie wiesz w ktorym kosciele...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Lodz uk
propa z winem polacz dobrze na tym wyjdziesz.ja bylem zadowolony.susta cie podleje a tren to raczej rzezba.


Ale strzeliłeś mądrość... Akurat to czy go zaleje jest zależne od diety, a gadanie że susta Cie zaleje, tren na rzeźbę to....

Fajne połączenie by z tych środków co masz było prop + tren + wino ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lukasz5119 na mnie mixy tak dzialaja i moich znajomych djete mam stala i podpieto od roku a jesli chodzi o tren to moi kolesie ze silki na tym specyfiku traca mase bo sie rzezbia prop-tren
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Ja robiłem redukcję na mixie i było super. Na mixie można zrobić dobrą jakość ( wiadomo że trochę wody pociągnie ) chyba że weźmiemy jakiś antyestrogen w małej dawce, wszystko zależy od dobrze dopiętej diety. A co do trena to chyba coś mało Ci ludzie jedzą skoro gubią masę ( no chyba że lecą na typową wycinkę i kalorie są na minusie to ok rozumiem ), ale na trenie można nabrać spokojnie wagi na +, więc gadanie że tren na rzeźbę, susta zalewa jest gadaniem trochę z dupy ;) Susta jest moim zdaniem bdb środkiem również do redukcji, czy też meta, tu nie ma znaczenia czy bierzemy propa czy suste, czy trena, dieta i jeszcze raz dieta środki to tylko dodatek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1174
ja też właśnie brałem pod uwage suste przy wbiciu suchej masy,trzymajac diete nie za duzo wegli to chyba nie zaleje a woda jak to woda-pociagnie. SUSTA PROP WINO TREN
ewentualnie NPP+PROP+WINO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 1313 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54994
Jak będziesz trzymał dobrze dietę to fatem Cię nie zaleje ;)
A może tak jak wcześniej pisałem prop + tren + wino?

1-9 prop 100mg e2d
1-6 tren 100mg e2d
5-10 Wino 50mg ed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1174
nie byłby to zły pomysł tylko jeszcze zastanawiałem się nad T3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
tren to dosc skomplikowana sprawa, nie bez przyczyny nazywaja go srodkiem dla zaawansowanych. Ja wlasnie robie mase na trenie. Do autore: nie kombinuj, nie jestes jakims tam zawodowcem. Pociagnij cykl dluzej jesli chcesz lepsze/pewniejsze efekty. Skup sie na 2 srodkach, dopnij miche i wrzuc mixa + tren enan/deke lub prop + npp/tren ace. W tym pierwszym przypadku mozesz na koniec zejsc winem na ubicie. Jesli zalezy na czasie to krotkie estry, jesli nie to polecam dlugie

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1174
w pierwszym założeniu miało iść coś takiego
1-6 meta 30mg
1-13 susta 250mg e3d
1-10 deka 300mg/week
14-22 prop 100mg e2d
15-21 tren od 50mg na początki e2d
16-23 wino 40mg ed

tylko zważywszy na pogode jakoś minęły mi chęci robienia dużej masy teraz i wstrzymałem się na zime z tym a teraz chciałbym cos ''lżejszego""
maximus na jakim cyklu teraz lecisz pochwal się może coś podłapie
Zmieniony przez - el_el1 w dniu 2012-07-15 00:49:09

Zmieniony przez - el_el1 w dniu 2012-07-15 00:50:09

Zmieniony przez - el_el1 w dniu 2012-07-15 00:52:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

METANABOL - RUSKA META - PRZEZIEBIENIE POMOCY !!

Następny temat

prohormony

Wiecej