SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

studia - warto na nie isc,za i przeciw ?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 32622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
też zależy jakie środowisko, ale ludzie na studiach to teoretycznie już ludzie dojrzali i niezachowujący się jak banda gówniarzy z podstawówki lub gimnazjum, można robić jakiś kierunek na mniej wymagającej uczelni zaocznie i robić coś sobie do tego, pracować, w każdym bądź razie w takiej "konfiguracji" to jest czas na myślenie o przyszłości.

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
ludzie dojrzali i niezachowujący się jak banda gówniarzy z podstawówki lub gimnazjum

Sądzę, że byś się zdziwił jak brać studencka potrafi sie zachowywać

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
mam porównanie w liceum, bo do mojej klasy chodzi z 5 takich delikwentów co g**** wiedzą, g**** robią a umieją jedynie obgadywać innych i robić sobie jaja na przerwach, w zasadzie, to co ma sie w nich zmienić na przestrzeni kolejnych 1,5 roku do uczeszczania na studia? chyba masz racje

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 153
Witam jestem w 2 klasie Technikum mechanicznego. Co myslicie o studiach transportowych? Czy to jest kierunek z przyszłoscia? Interesuje sie transportem i motoryzacja jest moja pasja wiec jestem przekonany, ze to studia dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
bynajmniej warto próbować ja niby teraz mam prace, i widzą we mnie duza inwestycje na przyszłosc nadzieje, ze u nich zostane ale ja kiedys koncze staz po 6 miesiacach planuje isc na studia własnie tam chce pozanc swoja miłosc jak narazie 2 razy spódłowałem!! a studia to podobno nie kończąca sie impreza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3023 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13688
ja bym szedł na twoim miejscu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
***ac szkole, ***ac studia i ***ac mature
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2533 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21926
ktoś ma zły dzień nie ***ać szkoły bo wtedy pójdzie sie ***ać matura, nie ***ać matury bo wtedy niebędzie żadnej byle gównianej szkoły policealnej, nie ***ać studiów bo... skończyły mi się pomysły

jaką szkołe polecacie? prawnikiem nie będe, inżynierem... nie wykluczam ale po LO na bank nic z matmą i fizyką, może coś "niestandardowego"?

Zmieniony przez - tommac20 w dniu 2008-04-22 19:21:22

Co mnie nie zabije to mnie wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1167 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 40239
ktos90
W studia transportowe moim zdaniem warto inwestować. Dla przykładu ja studiuję na Wydziale Transportu Politechniki Warszawskiej i masz tam następujące specjalizacje (studia dzienne): TwT - telekomunikacja w transporcie - tam poszedłem SRL - sterowanie ruchem lotniczym
SRD - sterowanie ruchem drogowym
SRK - sterowanie ruchem kolejowym
EPS - eksploatacja pojazdów samochodowych
LTK - logistyka transportu kolejowego
LTS - logistyka transportu samochodowego
LTW - logistyka transportu wewnętrznego
Po nazwach widzisz co jaka specjalizacja przedstawia.Tak naprawdę życie w Wawie nie jest jakoś super drogie - kumple mieszkają w akademiku i mówią, że potrzebują około 800zł na przeżycie. Do tego imprezy. W wakacje możesz pracować i trochę kasy sobie zaoszczędzić jeżeli chcesz trochę poszaleć w roku akademickim - a napewno po pierwszym semestrze tak będzie .

Jedna chwila może zmienić twoje życie.
Śpiewa z nami cały kraj, je**ć, ja**ć ITI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7834
Hmm ja poszedłem inna droga niż moi znajomi (większość na studia).
Zatrudiłem sie w strazy pożarnej a cala wyplate przeznaczyłem na kurs AFF. Mam już licencje AFF (dla tych co niewiedzą jest to licencja pozwalająca na skakanie ze spadochronem). Mam już ponad 450 skoków a potrzebne mi 500 skoków żebym podszedł do egzaminu na instruktora AFF. I to jest ekstra praca...skaczesz z samolotu i jescze ci za to placa dobra kase, no i nietrzeba tracić 4 lat na studia :).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

za ile ??

Następny temat

waga do 75 kg tylko do 75 kg

WHEY premium