SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

studia, a dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
no i zapisz obraz i daj go na forum.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1672
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1672
opis jest wcześniej odnośnie tej diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
jak jesteś ekto na pewno schodząc z 2600 do 2000 zrobisz masę i redukcję jednocześnie. drugi posiłek bym z biegiem czasu wymienił, reszta ujdzie, kalorii bym nie ciął a zwiększał aktywność i szedł w jakoś pożywienia.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1672
To co polecasz na 2 posiłek? Ten posiłek to max przez ten tydzień. Planuje zamieniać makrele na tuńczyka lub śledzia, piers na mintaja, przydało by się coś błonnika może 1/3 otręby plus owsianka Warzywa jak pisałem wcześniej,gdy zacznie się sezon będa bardziej urozmaicone. Myślałem zakupić jakiś spalacz gdyby coś wpadło funduszy, ale priorytet to witaminy olimpu i kolejna dawka Mg. O owocach nie myslałem nic nie wiem czy włączyć, może jakiś banan? Tutaj jest kwestia zajęć. Duże różnice między posiłkiem przed treng a samym treningiem z względu na zajęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
w chleb wsadź filet z piersi czy innego chudego mięsa i będzie ok.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
Ja staram się nie jadać w ogóle wędlin bo to syf, tylko mięcho własnej roboty. Klasyczną kanapkę zastępuję pudełkiem z makaronem/ryżem/kaszą + mięcho i warzywo, a do chleba w domu tuna na teflonie podgrzana z czosnkiem i żółtym serem jest zaj**ista!

Zmieniony przez - artur_j w dniu 2012-02-26 21:51:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1672
w późniejszym czasie zastanowię się na
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1672
Twoją propozycją*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
artur_j
a do chleba w domu tuna na teflonie podgrzana z czosnkiem i żółtym serem jest zaj**ista!

Zmieniony przez - artur_j w dniu 2012-02-26 21:51:50


powiedz to mopiemu.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase - proszę o ocenę

Następny temat

dieta do oceny !!!!!

WHEY premium