SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

strzykajace kosci

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6477
witam! powiedzcie czy strzelajace kosci na cyklu deca+prolo oznaczaja brak wapnia, czy o cos innego tu chodzi?

Cogito ergo sum

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
Kolagen... ?

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Idz z tym do porad medycznych. Koniecznie bierz wapno codziennie rano, a jesli strzykanie zamieni sie w bol gdzieniegdzie to zakup glucosamine olimpu (25 zl) i bierz po 2 tabsy.

Byc moze masz po prostu sztywne stawy. Ja tak mialem kiedys przy wyciskaniu na barki, samo zeszlo o dziwo. Dobrze, ze bierzesz deke to ci naoliwi te stawy. Smiem przypuszczac, ze bez niej moglbys sobie duuuuza krzywde zrobic. Nie przesadzaj z ciezarami!

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Btw, kosci nie strzelaja same w sobie

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
A czy normalny jest ból podczas 'zwalniania' dużego obciążenia z nadgarstka ? Objawia się to tylko u mnie przy ćwiczeniach ze zmianą pozycji nadgarstka czyli nie przy wiciskaniu, ściąganiu, itp.

Ćwicze hantelkami ok 30-40kg np biceps chwyt młotkowy z oparciem o kolano, wszystko jest ok ale w momencie odkładania hantla czuję w lewej ręce (gdzieś w okolicach połowy przedramienia do nadgarstka) jakby nagle ścięgna wracały do stanu nienapięcia.

To normalne przy takich obciążeniach hantli ?

Jeżeli nadgarstek nie wykonuje większych zamachów to bólu nie odczuwam nawet przy wiosłowaniu hantlem 60kg, ściąganiu 130kg na wyciągu lub wyciskaniu 130kg

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6477
z tym bolem w nadgarstkach mam to samo, wynika to z duzych obciazen, warto jest przez jakis okres cwiczyc z mniejszym obciazeniem

Cogito ergo sum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
heh jakbys wpadł do mnie na siłownie to każdy powie ze mało nie mogę, mam nawet własne hantle i kafle na maszynach podpisane :D

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moj 2 cykl w wieku 15 lat(1.metka,2.tesc)poradzccie

Następny temat

Niegłupie pytanie!!!

WHEY premium