SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

strzelanie w kolanie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam problem z lewym kolanem. Nigdy wczesniej nie miałem żadnych dziwnych dolegliwości związanych z kolanami. Zaczęło sie wszystko od stłuczenia lewego uda. Troche bolało ale jak to stłuczenie przestało. Po tym urazie zauważyłem że dziwnie mi strzela w kolanie. Podczas chodzenia tego nie ma tylko podczas np wychodzenia po schodach(nie schodzenia). Ale kolano mnie nie bolało mimo trzaskania, więc kontynowałem treningi (gram w piłke, 2-3 razy w tyg trening + weekend mecz), no i właśnie po niedzielnym meczu kolano zaczęło mnie boleć(pod rzepką od wewnętrznej strony) nie wiem co robić czy to jakaś powazna kontuzja?? na ile nalezy odstawić sport?? czym to może być spowodowane ????
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17
Cześć nazywam się Natalia. Też mam takie problemy i też z lewy kolanem. Zaczęło się od tego że uderzyłam się w szkole na lekcji w-f
o ściane. Dostałam się do szpitala i stwierdzono że mam bolerioze po tem zaczło mi te kolano strzelać. Dla pewności możesz skonsultować się z lekarzem i powiedzieć ze strzela Ci lewe kolano i powiesz że chciałbyś zrobić badania na Borelioze. Te strzelanie może być jej skutkiem. życze powrotu do zdrowia. Cześć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4425 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206


tyle powiem.
wałkowane wielokrotnie na SFD.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
tjaaaaaaa !
strzelanie w barku , kolanie , nadgarstku , st skokowym .... a odpowiedź ta sama
2

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no dzieki ludzie, nie ma to jak pomoc, myśałem że ktoś mi tutaj coś poradzi, widocznie sie myliłem
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a czy ty nie rozumiesz ze ciezkojest to samo odpowiadać 3 razy w tygodniu ....
wystarczy poszukac , poczytać ...
jak bys wszedł na inne forum to od razu by posta skasowali
jak poczytasz co i jak i bedziesz miał bytania - słuzymy pomoca !!
4

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
więc jest tak
po stłuczeniu/urazie - czesto zaczyna strzelać ... zwykle jak sobie cos zrobisz idziesz do lekarza (minimalizacja neg efektów) a jesli sumiennie cwiczysz/trenujesz to juz dawno powinienes to zrobić ...
z naszej strony mozemy powiedziec : arcalen bengay fastum ketoprofen diclofenac/majamil ciepło
jak nie przestanie boleć to na 100% do lekarza
to trzeba obejrzec zbadac wypytać - ewent zlecic dodatkowe badania , wypisać recepte , a nawet skier na artroskopie !!
2

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki Boofi!! Więc byłem u lekarza. Gośc mi powiedział, że to nic powaznego, tylko że mam kolano przeciążone a to strzelanie to wina chrząstek stawowych, bo mi sie więzadła ponaciągały (tak mi mówił) a i napisał mi glukozamine w formie Artresanu no i jakieś diclo duo. Nic poza tym od tej wizyty już minęło jakiś tydzień (jest mała poprawa ale delikatna) Nie wiecie ile takie coś może potrwać. Jak wy oceniacie taką diagnoze??? Czy rzeczywiście takie obajwy może dawac przeiązenie. Moze jakieś zalecenia z waszej strony???
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4425 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
jakbyś poszukał jednak w archiwum, to byś wiedział, że to przeciążenie.

glukozamina - jak najbardziej, dicloduo to srodek p.bólowy/p.zapalny - nie wiem, czy jest konieczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ej ludzie nie wiem co jest grane minęło juz prawie 2 tyg od kiedy mam to "coś" i wogóle nie chce przechodzić?!!! co nalezy robic żeby to przeszło i jak długo może potrqwac ta dolegliwośc (w sumie to czuje to kolano nawet jak siedze czasami i nic nie robie). Sezon sie już rozpoczął także zalezy mi najak najszybszym powrocie do sportu!!!! Poradzcie coś!!! Moze to jest jednak powazniejszy uraz niż przeciązenie???!!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4425 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
patrz wyżej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale ty jakryc dajesz wyczerpujące odpowiedzi (bez obrazy), no nic moze ktoś inny mi coś doradzi. Wiem że sa tutaj ludzie którzy mają głęboką wiedze i CHCĄ POMÓC!! Więc poza wcześniej opisywanymi objawami występuje także uczucie ciepła w tym kolanie (nie ma żadnej opuchlizny kolano wygląda tak jak to zdrowe) poza tym "trzask" następuje tylko wtedy kiedy napinam mięsnie uda(zawsze przy ruchu prostującym noge) np stoje sobie swobodnie che zgiąć noge bez napinania mięsnia i nie strzela, a kiedy chce zrobić to samo tylko napinajac mięsnie "trzaska". ILe takie coś może trwać???? help!!!!!
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bark i okolice

Następny temat

Theospirex a efedryna

WHEY premium